Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Csak nekem vannak ilyen...

Csak nekem vannak ilyen testvéreim?

Figyelt kérdés

Hárman vagyunk testvérek. Ők 10-13 évvel idősebb nálam. Külön nőttünk fel,mert az idősebb az elköltözött 18 évesen a másik meg apuval maradt amikor elváltak a szülők. Ennek ellenére sűrűn találkoztunk.

Amikor úgy alakult hogy oda kell költöznöm apuhoz nekem is akkor a nővérem kitúrt..

Volt hogy az idősebbik nővérem is ods ment lakni és őt is kitúrta. Kishíján utcára rakott minket. Csak hogy én nem huszonéves voltam mint az idősebbik nővérem, hanem 15.. nem az lett volna a normális, hogy a 25 éves tesó a szárnya alá veszi a kicsit? Mindegy...

Most az idegesít hogy állandóan kirándulni járnak ezek ketten. Engem nem hívnak. A Facebookról látom hogy merre mentek..

Régen elvoltam velük. A fiatalabbal medencéztem az idősebbel buliztam, fagyiztam..

Mostmeg ki vagyok közösítve. Miért csinálják ezt velem?

A fiatalabb nővérem az apumnál jó helyen van. Ingyen lakik nem albérlet. Jó az élete fel is lett rendesen nevelve stb

Az idősebb nővérem is fel lett nevelve rendesen . 18 évesen önszántából költözött el.

Én 15 éves koromtól összevissza laktam. Anyám kiment külföldre és dobálva lettem. Nem volt étel nem volt meleg. Nem volt otthon. Én jàrtam meg egyedül azt hogy elváltak a szülők mert én úgy szenvedtem hogy nem volt választásom. Most miért én vagyok kiközösítve? Csak ünnepekkor találkozunk.. annyira rossz. A fiatalabb nővérem 20km re lakik tőlem. A másik meg külföldön van. Ritkán jön haza. Aki közel lakik hozzám az kevesebbet lát engem mint a külföldi nővéremet.. hívom valahova nem jön. Ők meg együtt tervezik a kirándulást..

Nem ezt érdemlem szerintem

24/L


2023. aug. 25. 15:50
 1/8 anonim ***** válasza:
64%
Lehet te is tettél valamit azért, hogy így viselkedned, ezt tőlük kell megkérdezni. Ha nem tudnak normális magyarázatot adni, vagy nem akarják megoldani a helyzetet, nem kell tartani velük a kapcsolatot.
2023. aug. 25. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Mégis mit tettem volna? Semmit! Laktam, szenvedtem, éheztem! Mit tettem volna? Mikor fiatalabb voltam akkor többször tudtak velem találkozni. Mára már semmi.. ha megkérdezném az lenne a bajuk és azon hisztiznének be. Főleg aki 20km re lakik. Emlékszem amikor 15 évesen odaköltöztem és ettem a sajtból. Egész nap azt hallgattam hogy az az ő sajtja. Amit amúgy apukám vett nekünk. Nehéz eset nagyon. Meg van a kényelmes élete és azon kívül mindenkit lenéz. Nem lehet számon kérni a viselkedése miatt mert egy életre megharagszik.

De lassan már én fogok rájuk 🤷🏼‍♀️

2023. aug. 25. 16:02
 3/8 anonim ***** válasza:
13%
Belőled süt a gyűlölet. Én se akarnék egy ilyen emberrel együtt lenni ne haragudj.
2023. aug. 25. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Gyűlölet???????? Ja az most alakult ki 3 év után hogy hívom őket valahova semmi közben meg együtt mászkálnak!!!!!!!!
2023. aug. 25. 16:09
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
És ez mirt baj neked, hogy jól érzik amgukat együtt?
2023. aug. 25. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Talán mert engem semmibe vesznek ?
2023. aug. 25. 17:43
 7/8 anonim ***** válasza:
20%
Anyósom ilyen mint te. Ki nem állhatom. Neki szar. Neki rossz. Őt bántják. Ő mennyire megszívta. Kicsit nézz magadba, mert ez a viselkedés sehova nem vezet.
2023. aug. 25. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

De nem is nekik puffogok hanem itt írom ki kérdésnek. Nem vezet sehova hogy ami magamban van megválaszolatlan dolog arra az interneten keresek választ???

Nekik egy szóval se mondtam hogy zavar.

2023. aug. 25. 20:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!