Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Tesóm megkért rá hogy vegyek...

Tesóm megkért rá hogy vegyek neki cigit. Ti vennétek?

Figyelt kérdés
16,5 éves és én igent mondtam, de nem vagyok biztos hogy ez jó dolog lenne. Én cigizek, de már elmúltam 18.

2023. szept. 16. 12:54
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
74%

Én megvenném. Tőlem mondjuk a tesóm cigit nem, de alkoholt kért hogy vegyek, meg is vettem.

Hiába vagyok én az idősebb nekem is lehet arra szükségem hogy ő segítsen nekem. Nem egy doboz cigin vagy egy pohár vodka-szódán fog múlni az egészsége.

(Ha rendszeresen tőlem akarná beszerezni akkor azért megpróbálnám leállítani, higy ez nem így működik)

2023. szept. 16. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
78%
Én szoktam venni hugomnak, úgyis megoldja valahogy ha nem veszem meg. Mondjuk én 16 évesen már bejártam dohányboltba
2023. szept. 16. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
71%
Vettél neki ,végül?
2023. szept. 17. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 Senior Séf ***** válasza:
100%
Meglehetősen farizeus hozzáállás, ha én 18 évesen (kitudja, mióta) cigizek, neki meg azt mondom, hogy ártalmas, ezért nem veszek.
2023. szept. 17. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Vennék neki. Ha nem én, akkor más megveszi vagy lelép a pénzzel vagy a cigivel.
2023. okt. 28. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

"én igent mondtam" - Akkor már nincs visszaút.

Rég volt, vettél neki akkor?

2023. okt. 29. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!