Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Kedves anyukák! (? ) A feleség...

Kedves anyukák! (? ) A feleségem megkért, hogy vegyek neki ELEKTROMOS cigit. Két és fél hónapos a lányunk. Terhesség alatt és mióta megvan a baba nem cigizett szerintetek?

Figyelt kérdés
2014. szept. 16. 09:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
34%
Vegyél neki. Még mindig jobb, mintha újra cigizne.
2014. szept. 16. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
34%
Gondolom nikotinmentes szmötyivel gondolta. Nosza!
2014. szept. 16. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
38%
Valahogy magyarázd meg neki, hogy ne gyújtson rá. Én 10 hét után rágyújtottam és ugyanott tartok, mint a terhesség előtt. Én is szidom magam, hogy minek kellet, de nem tudom újra lerakni. Eleinte csak pár slukkot szívtam bele, most meg megint elértem odáig, hogy elszívok majdnem egy dobozzal egy nap. Nagyon bánom, hogy nem tartottam ki. Most is próbálkozok, hogy lerakjam, de nem megy könnyen.
2014. szept. 16. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
34%
Én is azt szívom, nikotin mentes lötyivel. Örülj neki hogy nem egy doboz cigit kért.
2014. szept. 16. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
34%
Vegyél neki nyugodt szívvel, ha kéri.
2014. szept. 16. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
34%
Ha nikotinmentes lötyivel szívja akkor nem lesz semmi baja. Van mindenféle jó ízű, vattacukor, görögdinnye meg ilyenek. Én cigiztem rendesen és utána próbáltam ki az ecigit de hamar abbahagytam mert én a cigi pótlása miatt szívtam de érzésre egyáltalán nem is hasonlított rá.
2014. szept. 16. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
51%

Vegyél neki.

Inkább ez, mint a napi 1 doboz.

Én is cigiztem, nagyon sokat a terhesség előtt és tudom, mekkora önuralom kell ahhoz, hogy letegyük és ne kezdjük újra.

2014. szept. 16. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,akkor veszek neki. Természetesen nikotin mentes lötyire gondolt.
2014. szept. 16. 21:27
 9/12 anonim ***** válasza:
40%

Ez az "örülj neki" milyen szép:)) Egy 2,5 hónapossal az ölében elég trén fog mutatni bagóval a kezében. Mert más nem tudja hogy "elektromos". Fogja kapni a megjegyzéseket! Inkább el kéne magyaráznod neki, ha már magától nem tudja, ez csak pótcselekvés, máshogy kéne a feszkót levezetni, az elektromos cigi nagy átverés, hogy ne tudjanak leszokni.

Másik, hogy a baba előtt is szívni fogja, és nemsoká majd a doboz cigit veszi meg, később majd hogy mondja a kislánynak hogy ne cigizz ha ő meg csinálja?

Amúgy meg már ciki a cigi manapság, sokkal kevesebb ember kezében látom mint régen.

2014. szept. 18. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Utolsó, mégis miért szívná mások előtt?

Anyukám és apukám is rengeteget cigiztek régebben, mégsem gyújtottam rá soha, még csak próbából sem.

2014. szept. 19. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!