Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Szerintetek? Helyzet az hogy...

Szerintetek? Helyzet az hogy nem jó a kapcsolatom a tesómmal sem a nőjével. Évek óta nem beszélt velem a tesóm. Majd vagy 2 éve meg jelent családjával. El kezdtek járni többször nálunk.Ezzel nincs is semmi gond.

Figyelt kérdés
Akkor annyi év után segítséget kértek tőlem ami fura mert addig rám sem nyitották az ajtót. Segítettem is nekik ebben abban. Vissza is éltek vele. Ugyebár én nekem meg elegem lett ebből. Persze ami nem tetszett nekik. Majd El hordtak mindennek annak ellenére hogy segítettem nekik. Most meg ma megjelentek hogy meg hivnak az esküvőre. Mondom a tesómnak normális hangon hogy ne haragudj de mivel el mondtatok mindennek nem megyek el. Hirtelen el kezdett kiabálni hogy én mit képzelem magamtól stb. Majd a kis nője ellenzd nekem ugrálni ki is zavartam őket a picsába a házból. Nem is értem hogy hogy gondolták azt hogy meghivnak és minden el van felejtve. Még egy bocsánat kéres sem hagyta el a szájukat. Apám és a tesóm szerint én vagyok a hibás ezért a helyzetért. Én még sohasem láttam vagy halottam ilyen hallátlan családtagokról mint az enyém. Mért lennénk én a hibás mikor én csak jót tettem velük. Tényleg az embernek meg kell nézni hogy kin segítsen mert még az ember családtagja sem érdemli meg. És az a rossz ebben az egészben hogy még apám is melléjük áll holott ő is tudja hogy a tesóm és a nője a hibás. Hátuk mögött el mondja őket apám is mindennek szemükben meg jó pofizik.Már azon gondolkozom hogy minden kapcsolatot megszüntettek a tesómmal és apámmal is. Mert még én vagyok a szemükben a rossz mégis én voltam az aki segített nekik de még apámnak is. Mondtam nekik innentől kezdve minden segítséget meg fogok szüntetni feléjük. Rám többet nem számithatnak. Persze még nekik állt följebb.Hibás vagyok én valamibem szerintetek? Vagy nem tudom. Még én érzem magam szarul. Nagyon bánt hogy ezt kapom tőlük.

2023. okt. 23. 00:49
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem kellett volna segíteni se, de legközelebb remélhetőleg ha hasonló lesz a szitu akkor tudod mit kell tenni.
2023. okt. 23. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha így történt, akkor neked van igazad!
2023. okt. 23. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Legalább nem lesz gondod rájuk a későbbiekben! Vannak iylen pofátlan emberek, akik azt hiszik, családon belül bármit megtehetnek, természetes, hogy meg van bocsátva, és lehet megint tartani a markukat segítségért. Nem vagy köteles ehhez becsicskulni, sőt ilyenekkel a kapcsolatot se kell tartani, mert csak kihazsnálnak,most is biztos az a bajuk, hogy számítottak a pénztárcádra az esküvön, aztán nemhogy ajándék nem lesz, még be is szóltál nekik, jelzem, jogosan. Engedd el! Ilyen rokonokért nem kár, ennek úgyis csak akkor jutnál eszébe, ha neki kell valami, akkor meg minek tartani őket?
2023. okt. 23. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ez így pont jó. Szar emberekkel nem kell tartani a kapcsolatot akkor sem, ha rokon.

Egy gonddal kevesebb neked.

2023. okt. 23. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Ismerem ezt a típust.

Amikor elhivtak az esküvőre, na az volt a bocsánatkérés és neked a nyakukba kellett volna ugrani. KB az ő esküvőjük számodra olyan jelentőségűnek kellett volna lennie, mintha a sajátod lenne, mindent is el kell nézni nekik, csak mert meghivtak.

Pont le fognak tojni, ha már nem kellesz.

2023. okt. 24. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!