Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit tennétek, ha a párotok"...

Ti mit tennétek, ha a párotok"mostoha anyja" apukájának, élettársa olyat mondana. Többszőr is, hogy a párotok nem szerelems belétek. Csak azért van veletek, hogy ne unatkozzon. Meg hogy nem lesz hosszútávú a kapcsolatotok?

Figyelt kérdés

2011.03.08-a óta vagyok eggyütt a barátommal...volt több szakitás..kibékülés..vitatkozás..mint minden kapcsolatban! Apukájának,és annak éllettársának bemutatott...előszőr gondom sem volt velük..de január 1-jén hivatalosak voltunk ott ebédre!

Na szóval az élettárs olyat vett észre ott elvileg, h amikor a barátom puszit akart adni..és undorodva elhuztam magamat, vagy ugy adtam puszit!(megjegyezném, nem vagyok olyasfajta csaj aki a szülök előtt agyba főbe smárol a pasijával)!

Na szóval a lényeg, barátom szokott tőle tanácsott kérni...és kb 2hete is kért tőle valamiért...és akkor azt mondta, az élettárs a páromnak, hogy nem leszünk sokáig 1üt..meg szerinte nem vagyok belé szerelmes, meg az csak egy kifogás részemről,hogy nem adok a szülök előtt barátomnak puszit(saját szüleim előtt sem szoktam!!)..elmondta...ez engem bántott mert nem ismer és nem tudja milyen vagyok akkor ha egyikünk szülei sincsenek a közelünkben!

pénteken illetve csütörtök este ismét beszélt a kedves élettársal..és ezt felvette telefonon! Tegnap eljött hozzánk, lejátszotta...azthittem hülyét kapok! A nő megvan győződve arról, hogy én nem szeretem a barátomat, és ki tudja ha találkozok a haverjaimmal(szinte csak fiuk vannak) nem-e engedem, hogy rám másszanak, mondta azt is hogy nem kizárt hogy van a barátom mellett még 1 barátom..mert ő ezt látja..és nem josol sok jövöt nekünk..meggyanusít hogy nem jó a szexuális életünk..megjátszom az orgazmust...szex végén nem kezdtem el bőgni(mert ő szokott..és abbol lehet tudni, hogy jó-e a partnerrel a sex,és nem játszom meg az orgazmust)! És mikor párom, mondta neki, hogy én úgy vettem észre..hogy nem kedvelnek...akkor kikelt magából,hogy én nem nyilok meg elöttük(2xtalálkoztunk..kb 10órát töltöttünk eggyütt ekkor) és nekem nyiltan kéne beszélnem, meg hogy szeretne kikérdezni a kapcsolatrol..mintha hülye lennék...Szóval nem tudom, hogy mi baja a nőnek velem! Tippeket várnék..mert kiakaszt...


2012. febr. 26. 11:03
 1/8 anonim ***** válasza:
Itt nem csak a drága mamával van gond, de buggyant a pasi is. Keress egy normálisat.
2012. febr. 26. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Mondd meg a barátodnak, hogy valóban nem lesz hosszútávú kapcsolatotok, ha mindezt elhiszi neki. A nő nem is ismer téged, a párod elvileg igen, szóval ha valami gondja van veled, akkor hozzád menjen megbeszélni és ne a mostohától kérjen tanácsokat.

Engem igencsak felháborítana, ha a párom ilyennel állna elő.

2012. febr. 26. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
A barátom nem hiszi el..mert tudja hogy ezenke oka van...őt is zavarja, h ilyenekt mondott a nő..tegnap fel is hivta hogy jó lenne, ha elmegy hozzájuk..akkor le szállna a kettönk kapcsolatáról..bár van egy olyan érzésem, hogy nem fog! Tiszta idegesítő a nő...
2012. febr. 26. 12:40
 4/8 anonim ***** válasza:
Az nem lehet, hogy mondjuk fiatalabb vagy az anyósnál? Netán még szebb is? :) Nagy galibákat tud okozni az irigység. Mondjuk a barátodnak nem kellene informálnia őt a szexuális életetekről, és úgy általában semmiről.
2012. febr. 26. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mi köze a szexuális életedhez,ha ő bőg had bőgjön.A párod sem egészen tiszta ha ilyenekről beszél vele.jelenléti ívet nem akar napi heti hányszor?,
2012. febr. 27. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem beszélt ilyeneről vele...a nő elmondta neki, hogy akkor élvezett el a csaj valojában, ha bög a pasi feltt, alatt aktus után! Meg próbállják neki mondnai azt, amik náluk beválltak..csak egy a gond, hogy nekünk az nem jön be..és ez alapján itélik azt, h pasim szűz...csak mert neki pl az anál nem jön be-.-
2012. febr. 27. 09:44
 7/8 anonim ***** válasza:

Jezusom én elküldeném anyós jelöltedet a melegebb éghajlatra az tuti!!!!

Hihetetlen milyen emberek vannak.Én anyósom se gyenge(1x mikor már együtt éltem a fiával azt mondta nekem hogy ö jobban örült volna ha az x.y nal lenne a fia mert az szebb meg miegymás.Köpni nyelni nem tudtam először.Aztán annyit mondta háát van ez így ezt osztotta a gép.Én is jobban szeretem volna az x.y anyát anyósnak mint magát)nah azóta nem piszkált!!!

Ne vedd fel amit mond ,ha látja hogy beléd tudd kötni nem fog leállni.ha meg nem akkor a párod küldje el meleg éghajlatra 26/N

2012. márc. 2. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy ezeket nem nekem mondta, hanem páromnak telefonba..ő meg felvette emrt megkértem!Szemembe nem meri mondani..ott teszi a jót!Párom is leoltotta...de nemtom sztem sokat képzel magárol!És köszi
2012. márc. 3. 16:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!