Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Fél éves kapcsolatomnak lett...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fél éves kapcsolatomnak lett vége,ami egyben az első szerelmem is volt.Kihasznált a lány többször is és én olyan vak voltam, hogy nem vettem észre. Van egy kényszerbetegségem(ami sokszor elég agresszívvá tesz belülről,de kívülről soha nem látszódik)?

Figyelt kérdés
Mivel elég vallásos vagyok, lehetséges, hogy Isten ezzel a kapcsolattal akart büntetni, mert nem tudom normálisan kezelni sok esetben a kényszerbetegségem? Vagy csak én gondolom bele? Ha ezzel akart büntetni, akkor nincs jogom haragudni a lányra?

2022. febr. 21. 16:07
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Egy 16 éves srác vagyok
2022. febr. 21. 16:07
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Mivel hívő vagy, így kell válaszolnom. Miért büntetne amiatt, amiről nem tehetsz? Ezzel kell együtt élned és megtanulni kezelni, nem az uralma alá kerülni. Ehhez hosszútávon valószínűleg szakember kellene neked.


A lány azért vert át mert emberileg 0, majd az élettől vissza fogja kapni idővel. Te arra figyelj amit te tudsz irányítani:


"én olyan vak voltam, hogy nem vettem észre"


Legközelebb jobban figyelsz erre és nem engeded hogy kihasználjon más. Gondold át mikor kellett volna felállni és otthagyni a fenébe, tanulj belőle.

2022. febr. 21. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Kedves Utolsó! Nagyon szépen köszönöm a választ! Az a baj, hogy tehetek róla, hogy kialakult ez a dolog, mert nem alszok eleget és ez ellen csak az utóbbi időben kezdtem el tenni tényleg tenni, ezért feltételezem azt, amit fent írtam.
2022. febr. 21. 16:21
 4/11 anonim ***** válasza:
84%

Isten ezért nem büntet, egymást szivattátok. Értem én hogy valakit kell okolni és legtöbbször isten az (velem is sokszor előfordul)....de a legtöbb tettnek következménye van, ha logikusan gondolkodsz.


Kitartást.

2022. febr. 21. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
0%
Volt egy vallasos csajom egyszer. Soha se akarta hogy seggbe dugjam, nem tudom miert nem engedte. Mondtam neki,hogy egyszer csinaljuk a gyontatofulkebe de nem akart belemenni. Azota nem kezdek templomos prud csajokkal. Rock koncerten vannak a legjobb barackok!
2022. febr. 21. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
64%
Hagyd ki a vallást és Istent a dologból. Az életet ki kell tapasztalni, sikerek és kudarcok együtt járnak mindezzel és értelmes ember tárgyilagosan képes levonni az igaz következtetéseket (amikor már eltűnt a rózsaszín köd).
2022. febr. 21. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én is voltam hasonló helyzetbe. Mérgező kapcsolatban voltál, sajnos én se tudom sose felismerni, és többször megjártam e miatt. Próbálj meg sok időt tölteni barátokkal, sportolj, tanulj, idővel jobb lesz hidd el. És nem hiszem hogy bármit is hibáztál, szimplán vannak ilyen emberek és kifogtál egyet. Szerintem épp elég büntetés az, hogy kényeszerbetegséged van.
2022. febr. 21. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:

Lehet még az életedben millió kapcsolatod. Ha meg nem millió, akkor is a félévesnél sokkal hosszabb(ak).

Nem kellene a szerelmi dolgokba a vallást belekeverni. Ha kényszerbetegséged van, akkor az életmódodban keresd a megoldást, hagyd ki Istent ebből!

2022. febr. 21. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Te véletlenül nem Véndiák felhasználó vagy?

Amúgy kérdésedre a válasz: egyetértek az előzőkkel, ennek nem Isten az oka, szerintem véletlen egybeesés, vagy nem tudom, én igazából nem vagyok nagy vallásos, így inkább csak azt mondanám, hogy lépj túl a lányon, csak kihasznált, akkor minek rajta gondolkodni, vannak még lányok, emiatt ne aggódj, a betegséged ellen pedig elkezdtél tenni, szóval nyugi, jól csinálod, kitartást, lépj túl!

L

2022. febr. 21. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Mit jelent konkrétan, hogy “kihasznált”?

Nem te láttál bele a kapcsolatba többet, mint ami volt?

De “hallgattassék meg a másik fél is”.

Azt írod, hogy indulatkezelési problémáid vannak, s nehezen kontrollálod magad.

Miben nyilvánul meg? Kiabálaz? Agresszív, kötekedő vagy? Durván beszélsz a másikkal? Minden vélt, vagy valós, pillanatnyi problémádért hajlamos vagy a másikat okolni?

Nem lehet, hogy a kapcsolatotokban az indulatkezelési képtelenséged miatt te voltál a mérgező?

Az ember hajlamos mindenért a másikat okolni, vagy a jó Istent. De önmagadba néztél-e?

Miben vert át? Azt mondta, hogy szeret, mégis szakított?

Nos, minden ilyen tini kapcsolat tapasztalatgyűjtés is egyben a másik nemről, de önmagadról is. Emberismeret és önismeret tanulása.

Ne panaszkodj, ne háríts másra.

Vizsgáld azt, hogy neked miben kell javítanod.

Akkor jutsz előbbre.

Előtted az élet. Lesznek még hasonló élethelyzetek, míg felnősz.

2022. febr. 24. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!