Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Volt már, hogy elsírtátok...

Volt már, hogy elsírtátok magatokat egy veszekedés során, mert a testvéretek annyira megbántott?

Figyelt kérdés
nov. 23. 22:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
96%
Igen
nov. 23. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
63%
szerencsére nincs testvérem
nov. 23. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
96%
Igen és azért is sírtam, mert én megbántottam. Sőt, ha arra gondolok, hogy gyerekként vertem a húgomat, elszomorodok.
nov. 23. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
72%
Soha, pedig elég sokat veszekszünk még ma is. Nem vagyok olyan típus, hogy sirjak, inkább visszavágok olyan dolgokkal is, amikkel nem kellene. Bár ő sem sírt soha, de ő sokkal erősebb lelkileg, és gyakran alul maradok. De inkább dühöngök magamban, minthogy sirjak.
nov. 24. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
61%
ha lenne és ilyet csinálna szarrá verném
nov. 24. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
67%
Igen. Még most is, pedig 30 felett vagyunk. Az az igazság hogy az én testvérem hirtelen haragú és nem érdekli dühében kin gázol át. Így ritkán keressük egymást, de még így is meg tud bántani. Olyankor évekig nem beszélünk.
nov. 24. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

6-os, a testvéred nettó pharaszt, nem hirtelen haragú. Apám is ugyanilyen bunkó.


Kérdező: nem, mert a bátyám, apánkkal ellentétben rendelkezik vitakultúrával :)

nov. 24. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
94%
Nem. Sose voltunk jóba úgy...szóval annyira nem hatott meg.
nov. 24. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
87%
Igen, előfordult már, testvérnél is, szülőnél is, páromnál is. Nem nagy ügy. Megbeszéltük utána és minden rendben.
nov. 24. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Volt
nov. 24. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!