Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Fiúk, lányok! Van itt olyan,...

Fiúk, lányok! Van itt olyan, akinek valamilyen okból különleges a kapcsolata a testvérével? Akár jó akár rossz értelemben. 18/L

Figyelt kérdés
Bármi szóbajöhet, ami nem szokványos. Akár az hogy közelebb álltok egymáshoz lelkileg, mint egy átlagos testvérpár, vagy épp valami okból távolabb, ilyesmi. De bármi más is szóba jöhet. Privátban én is szívesen mesélek, ugyanis nekem is van egy bátyám.

2023. szept. 27. 08:51
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Egy öcsém van. Mindennél jobban szeretem, nagyon közel állunk. Nagyon felnéz rám, a példaképe vagyok, ez elképesztően jól esik. Valószínűleg azért van, mert nagyon nagy köztünk a korkülönbség és szinte második anyja vagyok.
2023. szept. 27. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
78%

14 éves korom óta neveltem, míg végre el nem költöztem.


Gyakorlatilag semmilyen a kapcsolatunk (éveken át utáltam, mint a szrt), mivel a szüleim szó szerint tönkretették vele a kamasz- és fiatal felnőttkoromat.


Nem ő tehetett róla, de attól miért szeressem, amikor minden átkozott szabad percemben rám sózták?

2023. szept. 27. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

2

Pont azért, mert ő nem oka ennek

2023. szept. 27. 10:12
 4/10 anonim ***** válasza:
41%
Kérdezö! Azért tetted fel ezt a kérdést, hogy a válaszolokat kioktasd, esetleg lecsessz? Bebizonyitsd (magadnak!), hogy micsoda fantasztikus személy vagy? 3. válaszod legalábbis ilyen!!!!
2023. szept. 27. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
87%
Amúgy miért privátban? Leírhatod itt is.
2023. szept. 27. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

4

Nem, csupán próbáltam segíteni a válaszolónak. Ezért írtam a privát lehetőségét is, mert szívesen segítek ha bármiben tudok. Persze tudom, hogy a jószándék a mai világban annyit ér mint egy kalap sz*r, de azért megpróbálom, hátha. A sárdobálást pedig már megszoktam, szóval csak nyugodtan, de amire tudok arra válaszolni fogok, ha tetszik, ha nem.

2023. szept. 27. 16:03
 7/10 anonim ***** válasza:
69%

Nem, csupán próbáltam segíteni a válaszolónak - nem, te feladatodnak érzed mást kioktatni úgy, hogy fogalmad nincs az életéről. Ez nem segítségnyújtás, hanem szimplán okoskodás ;)


Amúgy kicsit sem érzed gáznak, hogy mi válaszoljunk, te meg "majd privátban megírom". Miért ott? Ide nem mered kiírni? :D

2023. szept. 28. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

7

Már hogyne merném kiírni: k*rvára nem érzem gáznak.

2023. szept. 28. 11:22
 9/10 A kérdező kommentje:
Egyébként szerinted az rendben van, hogy a testvérét bünteti azért, amit a szülei tettek? A testvérét, aki semmiről nem tehet, arról sem hogy a szülei minden szabad percében rásózták? Ez helyénvaló? Persze, a mai világban mindenki azt csinál amit akar. De akkor az is helyénvaló, hogy én meg leírom itt a véleményemet erről, meg mindenről. Szólásszabadság van barátaim, állítólag.
2023. szept. 28. 11:26
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van egy bátyám és két "fél" húgom. Azért különleges mindegyikkel a kapcsolatom , mert mindannyian imádjuk egymást, bármelyikünknek bármi problémája van, tudjuk, hogy 100% -ig számíthatunk egymásra. Azért gondolom, hogy ez különleges, mert a baráti körünkben, rengeteg olyan testvéri kapcsolat van, ahol nem beszélnek egymással.. Vagy szinte csak ünnepnapokon "köszöntik" egymást. Nekem ez elképzelhetetlen... Hozzáteszem, hogy a két "félhúgom", egyik apai, másik anyai.. de még ők ketten is tök jóban vannak egymással.
2023. okt. 1. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!