Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » A 11 éves öcsém miért beszél...

A 11 éves öcsém miért beszél így velem? Mindig káromkodik, drága szüleink nem tesznek semmit.

Figyelt kérdés

Állandóan lequrváz azt mondja hogy így copos úgy copos, mert terhes vagyok. Anya csak rászól, apuka, aki nem az én apam, nevet rajta. Rosszul esik, durván nyár óta viselkedik velem így.

19L



dec. 6. 15:40
1 2
 1/16 anonim válasza:
100%
Hasonló, csak nekem 15 éves az öcsém... Vele az van, hogy elég rossz társaságba keveredett, viszont nem hajlandó felismerni, se beismerni. A tesóddal nem lehet valami hasonló? Illetve, ha nem kap leszidást 11 évesen emiatt, nehogy később durvább dolgot csináljon.. Hogyha a nevelőapukád tényleg nevet ezen az elég infantilis a részéről.. Anyukáddal kéne erről talán mélyebben beszélni, kitalálni miért csinálja, talán nem az elsődleges a büntetés ebben az esetben.
dec. 6. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Nevelőapád is primitív lehet ha ezen röhög. Nemcsoda hogy ilyen lett a gyerek. Járj ritkábban hozzájuk.
dec. 6. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
98%
Mi az a copos?
dec. 6. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
98%

Úgy viselkedik, amilyen mintát lát otthon főleg. Gondolom anyáddal is ilyen hangnemet enged meg magának a pasija. Meg ők is veled szemben mondjuk.

Plusz amit lát a társainál a suliban.

dec. 6. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
87%
"copos"=szopós, szerintem.
dec. 6. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
81%

Két nagy sallert neki, mikor így szól. Nem kell könyörögni, hanem pofán vágni ! Feszegeti a határait, hogy kivel mit tehet meg !

Beléd is fog rúgni, ha ezeket hagyod.

Meg ha megszületik a pici, azzal mit gondolsz hogy fog viselkedni.??

Itt a közelünkben van egy hasonló lány, akinek született kishuga, mikor Ö 11-12 éves volt. Arra is ráhagyták, mikor szidta, később már felrúgta a babakocsit ! Nem lehetett egyedül hagyni a picivel, mert bántotta volna.

Ez nevelés kérdése. Azaz a hiánya.

Anyukáddal komolyan beszélgess el, hogy ez nem játék !!

dec. 6. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 Szervizmérnök úr ***** válasza:
100%

"...apuka, aki nem az én apam, nevet rajta."

Vagyis ezáltal még bátorítja, mert az apuka intelligenciája is rejtett.

19 évesen lépni kellene onnan.

A terhesség persze egy külön történet.

dec. 6. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
60%

3


Coffos.

dec. 6. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
46%
Kamu.
dec. 6. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 Darius- ***** válasza:
100%
Szerintem szopós akar lenni a copos. Gondolom én. Ne hagyd magad, szállj vele szembe. Apád eléggé semmiházi, hogy hagyja, de lehet ha beavatkozna sem szűnne meg, mert amíg hagyod csionálni fogja vagy akkor csinálná, ha nem látják mások.
dec. 6. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!