Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Kezd elegem lenni ebből a...

Kezd elegem lenni ebből a cirkuszból mit csináljunk ?

Figyelt kérdés
Testvérem kicsit el szált magától mióta apa elhunyt fölényben érzi magát amíg élt nem nagyon mert szólni sem most viszont teljesen ki kelt magából anyámnak parancsol meg mondja neki mit csináljon mikor rakjon tüzet a kazánba is ugráltatja a boltba hidegbe biciklivel. Én már elköltöztem onnan családom van. Ezekből kifolyólag viszont nem vagyunk jóban a múltkor megkérdeztem anyámat ott aludhatunk-e mert arra volt dolgunk meg spórolunk egy utat de estére haza jött a pompadúr és mondta anyának, hogy szoljon nekünk nem aludhatunk kint mert ki zárja a fűtést is. A ház teljes egészében anyám tulajdona illetve nagyanyám is ott él csak külön de neki haszonélvezeti joga van az egész házra. Ha jól tudom le sétálok megkérdezem mamámat kb 1 hétig ott akarok lenni akkor abba más nem szólhat bele így van ? Attól meg, hogy otthon lakik nincs joga ahoz, hogy engem kizárjon a házból hol ott idővel örökös is leszek a fele ház az enyém lesz.

dec. 25. 10:53
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
100%
Szóval lehet, hogy te is oka vagy annak, hogy így alakultak a dolgok. Próbálj szót érteni vele. Béküljetek ki, elvégre a testvéred, csak egymásra számíthattok. Ezt így kellene felfogni. Kár, hogy anyukád ilyen gyenge.
dec. 28. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!