Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Kinek van mar elege a szajmasz...

Kinek van mar elege a szajmaszk cirkuszbol? Az egyik boltban beken hagynak, a masikban meg be sem leptel ordit a picsa a pult mogul, hogy maszk. Aztan van ahol azt latod, hogy miutan teged leugattak, egy masik vevon siman nincs.

Figyelt kérdés

2020. aug. 5. 10:26
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
57%

én is unom.

nekem van egy a táskámban. ha pampognak, felbiggyesztem

2020. aug. 5. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
51%
A pult mögött a "picsa" azért ordit, mert ki van rakva az ajtóra, hogy kötelező. És valószínűleg unja már, hogy 5 percenként valaki nem képes feltenni arra a 10 percre, amíg vásárol.
2020. aug. 5. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
52%
Magyarországon eddig viszonylag jól megúsztuk azt, hogy nagyobb járvány legyen. A szájmaszkok előírása bizonyítottan lassítja a vírus terjedését. Szomorú, hogy a sok buta, önző ember ennyire nem képes, hogy arra a 20 percre, amíg bevásárol, feltegye a maszkot.
2020. aug. 5. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
46%

Én ezt a maszk hisztit unom már.

Nem fáj felvenni és szerintem 20 percet simán ki lehet bírni ezért magamtól felveszem amikor bemegyek valahova és nem ugat le egy picsa sem.

2020. aug. 5. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
50%

Nehogy már az a 10-30 perc megviseljen maszkban, mikor bemész a boltba, vagy tömegközlekedést veszel igénybe.

Én jelenleg diákmunkásként vagyok kasszás, 5-6-7-8-10 órában kötelező a maszk használata, és mégsem nyavajgok. (Előtte-utána pedig 1-1,5 órát buszozok-villamosozok, ahol szintén kötelező) Egyébként pedig egészségügyi tanuló vagyok, nekem már akkor is maszkot kellett hordanom, amikor még be sem jött a vírus. :)

A párom pedig egy gyárban dolgozik, 12 órázik, és nekik is kötelező a maszk viselés, volt már, akit kirúgtak, mert megszegte.


Ennyit igazán meg lehet tenni mindenkinek.

2020. aug. 5. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
45%
Senkinek, csak az ostoba proliknak, akik nyivákolnak, ha 10-30 percre fel kell venni egy maszkot.
2020. aug. 5. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
69%
Engem csak az idegesít, hogy a pult mögül a picsa rám ordít, hogy vegyek fel maszkot, miközben rajta sincs. Elég sokszor találkozok ilyennel.
2020. aug. 5. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
71%

A legtöbb (99%) munkahelyen nincs maszkolás. Strandon sincs, tömött utcán sincs, értelemszerűen otthon sincs. Nem az fogja megvédeni a jónépet, ha felveszi a vonaton, amikor 5 méteres körön belül nincs senki, vagy ha Sparban valaki elsétál mellette 3 mp alatt. Nagyon sok országban jóformán csak alváshoz, meg evéshez veszik le, mégis annyi a fertőzött, hogy ihaj.

Aki felveszi, felének kilóg az orra (egyeseknek a szája is), a többi meg birizgálja, húzkodja, fogdossa, pletyózáshoz lejjebb húzza, meg 50x felveszi amúgy is. Ez csak látványintézkedés. A Kedves Vezetőn pl hányszor volt? Vagy Szógyártón, aki 3 naponta röpköd valahova a világban? AZtán ők teszik kötelezővé?

2020. aug. 5. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
77%

Osztom a véleményedet 8.Válaszoló, a maszk látványintézkedés, egyszerűen parasztvakítás.

Ugye, azt hangoztatják a járványügyi központban, hogy nagyon kell vigyázni, mert mindenki fertőzhet, félnünk kell egymástól, minden pillanatban azon kell lennünk, hogy megvédjük magunkat a vírustól, és ezért feltétlenül hordjuk a maszkot, tartsuk a távolságot, hogy másokat nehogy megfertőzzünk,

és hogy csakis ezek az intézkedések védhetnek meg minket attól, hogy a vírus tűzvészként kezdjen terjedni, addig amíg meg nem jön az oltás, mert akkor majd fel lehet lélegezni...


Ezek szerint a járványügyi központ még soha nem hallott az immunrendszerről ??!


WTF !!!

2020. aug. 5. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
79%

Eldobom az agyam, hogy pont a járványügyi központ állítja azt, hogy semmi egyéb védekezési lehetőség nincs a vírusfertőzés ellen, csakis a maszk, a távolságtartás és az otthonmaradás,

a végső megoldást meg az oltás adja ???


Hogy tehetnek úgy, mintha nem is létezne immunrendszer ???

2020. aug. 5. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!