Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Miért kell bátyámnak egy...

Miért kell bátyámnak egy olyan dolgot félvállról venni? 23/N

Figyelt kérdés
A bátyám ma áthozta hozzánk az egyik haverját, akiről röviden annyit kell tudni, hogy gazdag családból származik és szeret is vele felvágni. Viccen kívül amikor meglátta a házunkat, az volt az első kérdése, hogy hogyan lehet ilyen proli, lepukkant helyen lakni, mint mi, bezzeg ők 5x ekkora házban laknak, meg nem olyan tragaccsal járnak, mint mi, stb stb (Ezzel szerintem mindent elmondtam róla.) A lényeg, hogy 5 percenként mondogatta, hogy milyen szép vagyok és egyszer csak fogta magát és virágnyelven szólva megfogta a hátsómat, a szoknyám alá is benyúlt, meg is akart csókolni, mire én arcon vágtam, erre kiröhögött, hogy miért kell ilyen agresszívan viselkednem, mondván, hogy sok lánynak bejött már, arról nem ő tehet, hogy ilyen prűd vagyok stb. Mire bátyám is jót szórakozott rajta és csak annyit mondott, hogy "ő már csak ilyen, ne sértődjek meg." Nem beszélve arról, hogy a srác elkezdett írogatni nekem instán, hogy tudja, hogy ő is bejön nekem, ne álltassam magam, egyszer menjek már át hozzá, addig úgysem hagy békén, amíg engem meg nem kap. Egyszerűen nem érti azt a szót, hogy nem, és bátyámnak is hiába beszélek, szerinte csak túldramatizálom az egészet.
dec. 26. 23:29
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Mert egy idióta paraszt
dec. 26. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
tiltsd le instán. amennyire tőled telik, szakíts meg vele minden kapcsolatot.
dec. 26. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
92%

Mielőtt letiltod közös vele, hogy nem akarsz tőle semmit és hagyjon békén (így lesz írásos nyoma, hogy ha esetleg a későbbiekben is próbálnak zaklatni).

Szüleid szerint a bátyád normálisan viselkedik?

dec. 26. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell vele beszélni.
dec. 26. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán, minek vannak a bátyádnak ilyen haverjai?! Ha ez az ő értékrendje is, akkor vagy a szüleid nem tanították megfelelő értékrendre, vagy valami törés történt nála, ami miatt elutasítja azt az értékrendet, amiben felnőtt. Akárhogy is van, ebben a korban már nem sok mindent tudtok ezzel csinálni, vagy kijózanodik belőle idővel magától is, vagy nem.
dec. 27. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 Kólauborkával ***** válasza:
100%

Jó csicska bátyád van. Sosem engedtem egy barátomnak sem olyat, amit a hugom nem szeretett volna.

A magánéletébe persze nem szóltam bele.

dec. 27. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Te vagy 23? Akkor a bátyád már nem változik. Felfelé nyal, lefelé tapos. A szülei lóvéja miatt felnéz a haverjára, csahol neki mint egy kiskutya. Odadob téged koncnak.
dec. 27. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

A csávó egy gazdag k*csög aki azt hiszi mindent megtehet!

Arról nem beszélve hogy a bátyádat is megvette kilóra...

És szó szerint eladna téged is kilóra...

A bátyád egy csicska már bocs.

Én agyonvertem volna már rég ha barátom ha nem, család az első pláne a hugi!

dec. 27. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

"Egyszerűen nem érti azt a szót, hogy nem, "


Nem kell értenie. Majd rájön, mikor többet nem írsz neki.

dec. 27. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
89%
Már megint a proli kisgyerek 🙄
dec. 27. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!