Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Hogy mondjam el neki úgy,...

Hogy mondjam el neki úgy, hogy ne legyen veszekedés?

Figyelt kérdés

A nővérem mindenen felkapja a vizet kb nincs nap, hogy ne ordibáljon egy apró dolog miatt is. Ha nem hozzá szólnak akkor is ő válaszol vitát generál. Nagyon unom a folytoson vitát de már nem bírom magamban tartani ezt a dolgot viszont finoman nem tudom, hogyan közölhetném.

A nővérem szája olyan szagú mint a záptojás kb egy méterről tudok vele beszélgetni ha közelebb jön kifordul a gyomrom. Lehet egészségügyi dolog nem tudom, egyszer már mondtam neki, hogy olyan kellemetlen a lehelete nem tudok a közelébe lenni akkor majdnem nekem jött. Nem tudom ő, hogy nem veszi észre. A kérdésem teljesen komoly, együtt élünk de én már nem sokáig bírom a vitákat és azt, hogy közelében nem lehet lenni a lehelete miatt.



márc. 4. 07:42
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
80%

Én elmondanám egy nyugodtabb pillanatban, hogy őszintén aggódom érte, mert az ilyen erős szájszag nagyon komoly egészségügyi problémára is utalhat.

Ha megint őrjöngeni kezd, ráhagynám, elmennék otthonról, hátha egyedül magában átgondolja.

márc. 5. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
80%

Ezt sehogy. Ő ilyen. Legalábbis most még.

Amúgy szerintem azt lehetne kipróbállni, hogy beleállsz és jól megbántod, hátha magába száll.

-Büdös a szád.

-Többen is mondták is mondták már nekem hogy nehéz megmaradni a közeledben.

-Menj orvoshoz! Mosd többet. Rágózz! Valami!

-Nem sírni kell! Ne mártírkodj. Attól a po*ád még latrina szagú!


Ha meg más dologba köt bele:

(Sajnos hogy nem tudom a kontextust nehéz segíteni) Megkérdezném tőle,(ha valami apró hülyeségbe) hogy: Mi a baj? Úgy egyébként. Meg miért érzi úgy, hogy ez ekkora probléma?

Meg, a másik: Nem fárasztó neked állandóan haragudni valamiért? Ha ezek sem hatnak, akkor simán csak faképnél hagynám ha lehet, amint elkezdi a vitát.

márc. 5. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:

Sajnos rá jön az ember, hogy hiába családtagja valaki attól még nem lesz jó ember vagy kell, hogy kijöjjön vele.

Albérletbe fogok menni nem bírom elviselni sajnos. Nem elég, hogy büdös a szája mint a 💩 de keresztbe is tesz nekem ott ahol tud.

Elviselhetetlenek a viták. Inkább lelépek, hogy ne bántsam még szóban sem mert a testvérem.

márc. 6. 18:58
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!