Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Hogy mondjam el neki úgy,...

Hogy mondjam el neki úgy, hogy ne legyen veszekedés?

Figyelt kérdés

A nővérem mindenen felkapja a vizet kb nincs nap, hogy ne ordibáljon egy apró dolog miatt is. Ha nem hozzá szólnak akkor is ő válaszol vitát generál. Nagyon unom a folytoson vitát de már nem bírom magamban tartani ezt a dolgot viszont finoman nem tudom, hogyan közölhetném.

A nővérem szája olyan szagú mint a záptojás kb egy méterről tudok vele beszélgetni ha közelebb jön kifordul a gyomrom. Lehet egészségügyi dolog nem tudom, egyszer már mondtam neki, hogy olyan kellemetlen a lehelete nem tudok a közelébe lenni akkor majdnem nekem jött. Nem tudom ő, hogy nem veszi észre. A kérdésem teljesen komoly, együtt élünk de én már nem sokáig bírom a vitákat és azt, hogy közelében nem lehet lenni a lehelete miatt.



márc. 4. 07:42
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
73%

A nővèred egy igazi baromarcú pīcsa,

ne hagyd magad megfèlemlíteni,ezt nem lehet szèpen elintèzni,mond meg neki hogy menjen máshova rohadni!

márc. 4. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:

1

Pár éve teljesen lehetetlen vele az együttélés próbálok vele normális lenni de olykor nem tudok kiosztom de akkor meg ő az áldozat...

márc. 4. 07:56
 3/23 anonim ***** válasza:
93%
Sehogy. Nem kell vele együtt élni és a probléma még van oldva.
márc. 4. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
30%
Oszd ki továbra is,provokáld ki hogy elköltözzön,neked is jobb ha megszabadulsz tőle.
márc. 4. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:

Közös a ház nem fog elköltözni.

Én meg még nem tudnám esetleg kifizetni a részét, hogy elmenjen.

márc. 4. 08:10
 6/23 Hova gondolsz ***** válasza:
53%

Ha jól értem a kérdést, akkor azt szeretnéd elmondani a nővérednek, hogy büdös a lehelete?

Ez valóban kínos dolog, de muszáj neki megmondani, mert gondolom mások is érzik.

Talán úgy, hogy menjen el, és vizsgáltassa ki magát, mert ez betegség is lehet.

Vagy [tudni kell, hogy én nem igazán vagyok kíméletes:)], leteszel elé egy üveg Listerin szájvizet, hogy használja egészséggel.

márc. 4. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
54%

#6

Olvasd el mèg egyszer.

márc. 4. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 Hova gondolsz ***** válasza:
88%

#7

Ebből gondolom:

"Nagyon unom a folytoson vitát de már nem bírom magamban tartani ezt a dolgot viszont finoman nem tudom, hogyan közölhetném.


A nővérem szája olyan szagú mint a záptojás kb egy méterről tudok vele beszélgetni ha közelebb jön kifordul a gyomrom. Lehet egészségügyi dolog nem tudom, egyszer már mondtam neki, hogy olyan kellemetlen a lehelete nem tudok a közelébe lenni akkor majdnem nekem jött. Nem tudom ő, hogy nem veszi észre. A kérdésem teljesen komoly, együtt élünk de én már nem sokáig bírom a vitákat és azt, hogy közelében nem lehet lenni a lehelete miatt."


Tehát én úgy vettem ki, hogy ezt szeretné vele közölni a kérdező, lehetőleg veszekedés nélkül.

De majd ha visszajön a kérdező, talán megválaszolja.

márc. 4. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

Igen szeretném neki elmodnani, hogy valami nem oké a leheletével de nem csak ez a baj. Folyton vitatkozik én pedig ezt már unom, nehéz bármit is elmondani neki.

Párszor mondogattam, hogy nem kellemes a száj szaga hát sírva fakadt, hogy mondhatok ilyet. De tényleg nagyon büdös.

márc. 4. 08:42
 10/23 Hova gondolsz ***** válasza:
90%

Valahogy pedig túl kell ezen esni, a vitákat meg állítsd le a legelején azzal, hogy te már ehhez fáradt vagy, és bocs, de most mész a szobádba.

Bízom benne, hogy külön szobátok van.

Meg gondolom egyedül van, ez is zavarhatja, és azért lehet egyedül, mert a szájszagot senki nem szereti.

Szóval nem irigyellek, mert ez a 22-es csapdája.

márc. 4. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!