Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » A 19 éves nővérem megszállotta...

A 19 éves nővérem megszállottan imádja a jégvarázst. Mit tudok kezdeni vele?

Figyelt kérdés

Minden évben karácsonykor meg kell nézni miatta, aztán egy ideig mindig rá van függve. De mostmár mindjár április van és még mindig nem akadt le róla. Szinte csak arról lehet vele beszélni, meg az egyetemi anyagról, amit senki se ért rajta kívül a családból. Jóformán nincsenek barátai, csak szakemberekhez jár az egyetemen kívül, sosem volt párkapcsolata, alkoholt még csak nem is kóstolt, olyan mintha nem is nővérem lenne, hanem húgom... Bármi tipp, hogy mit tudnék kezdeni vele? Nagyon idegesít már, hogy olyan mint egy óvodás.


17L



márc. 29. 17:43
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
52%
Autizmusra nem vizsgaltak sose?
márc. 29. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
#1 De, autista.
márc. 29. 17:53
 3/29 A kérdező kommentje:
Folyton azt mondogatja, hogy úgy érzi, hogy nagyon hasonlít Elzára, hogy Elza megjeleníti azt a szorongást amit belül megél, még ilyesmi dolgokat. Annyiszor hallottam már ezeket, hogy szinte vissza tudnám mondani szóról szóra...
márc. 29. 17:57
 4/29 anonim ***** válasza:
98%
Hat akkor a kerdest se ertem. Nem tudod mi az az autizmus? Nezz utana jobban.
márc. 29. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
95%
Én is hasonló vagyok, csak fiúban. De sajnos sosem találkoztam ilyen lánnyal (aki autista, de nem katatón), pedig biztosan jól kijönnénk!
márc. 29. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
95%

Kicsit kamu szaga van ennek a leírtak meg lehetnek igazak de pont a leglényegesebb dolgot elfeljted leírni?

Azt persze fontosnak tartod hogy nem iszik alkoholt meg hogy nem volt párkapcsolata

márc. 29. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:
#6 Csak 17 évesen lett diagnosztizálva, így nyilván nem súlyos eset, ezért nem gondoltam, hogy fontos lenne.
márc. 29. 18:25
 8/29 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem azért ez elég fontos ha csak pár éve derült ki akkor nézz jobban utána hogy miként tudnál segíteni neki
márc. 29. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
90%
Autizmustól függetlenül teljesen normális olyan dolgokat szeretni, aminek fiatalabb a célközönsége, illetve az is, hogy az ember az általa szeretett dolgokhoz ragaszkodik és szívesen beszél róluk. Ettől nem lesz éretlen vagy gyerekes az ember, sokkal gyerekesebb mások elítélése azért, mert "gyerekes" dolgokat szeretnek.
márc. 29. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:

#8 Azt mondja, hogy leszbikus. De ez a megjegyzés egyébként is hülyeség.

#9 Jár több szakemberhez is, ők segítenek neki.

márc. 29. 18:46
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!