Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Nővéremnek most okt.15. én...

Nővéremnek most okt.15. én lesz a szülinapja (most lesz 19 éves). Szeretnék neki venni vagy készíteni egy ajándékot. Valami zenével kapcsolatos dologra gondoltam. Van ötletetek, hogy mivel ajándékozzam meg?

Figyelt kérdés
Imádja az amerikai new school rappereket pl. Lil Yachty,21 Savage, Migos.

2017. okt. 11. 15:07
 1/5 anonim válasza:
26%
Mp3-4?
2017. okt. 11. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
Esetleg a kedvenc zenészét ábrázoló ajándéktárgy? Párna, bögre, póló stb.?
2017. okt. 11. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hangjegyes/violin kulcsos fülbevaló :) ha hord fülbevalót; ha nem, hangjegyes medál is van, karkötő stb. Nagyon szépek és menők.
2017. okt. 12. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha értesz a képszerkesztéshez, van egy ötletem. Ezeknek a rappereknek az arcait tedd rá egy pólóra, kérdezd meg (,,csak úgy"), hogy mi a kedvenc száma tőlük, azokból egy-egy jellegzetes sor szöveget valami szép betűtípussal rárakni. Ha nem értesz a szerkesztéshez, kérj meg egy ismerőst aki elég ügyes. Szerintem egy ilyen ajándéktól oda meg vissza lenne. :)
2017. okt. 12. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Ez az utolsó milyen jó ötlet!! Nagyon tetszik nekem is, szerintem fontold meg!
2017. okt. 13. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!