Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Fiu-lany testveri kapcsolatok,...

Fiu-lany testveri kapcsolatok, mennyire lehet jo?

Figyelt kérdés

Fiu-lany gyerekeim vannak es meg csak 10 ev koruliek es nagyon jo a kapcsolatuk, de mar sokszor nem tudnak jatszani mert kislanyom inkabb kreativkodna kisfiam pedig csak lovoldozni akar. Szoval mar latszik a nemek kozotti elteres. Kicsit felek kesobb a kulonbseg meg nagyobb lesz.


Kerdesem azok a felnott testverparokhoz szolna, akik ellenkezo nemuek es mennyire mely, jo a kapcsolatuk felnott korukban? Mindent meg tudtok beszelni? Barmikor szamithattok egymasra? Nem hianyzik a "csak lanyok kozott" vagy "csak fiuk kozott" temak?


Koszonom valaszaitokat!



ápr. 16. 16:58
1 2
 1/20 Thunderfairy ***** válasza:
17%
A nevelésűktől függ. Igyekez kitalálni nekik közös játékokat és egyéb tevékenységeket hogy kialakuljon a testvéri kapcsolat. Nem a neműk a lényegesebb.
ápr. 16. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem abszolút egyénfüggő. Gyerekként én rohangászós, fáramászós fiús lány voltam, 15 éves koromig játszottam a fiútesómmal. Utána már idő nem volt semmire, jött a suli mellett a munka, aztán párkapcsolat. Akkor is volt huszonéves azért, hogy 2-3 hetente egyszer bandáztunk, 1-1 buliba elmentünk, vagy kávézni. Aztán messzire költöztem, már csak havi egy beszélgetés van, de nem a nemünk, vagy a különbségek miatt, csak az élet elsodort, nincs sok szabadidőnk. Aztán van, akiknél meg fordítva van, hogy később lesz szorosabb a kötelék.
ápr. 16. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
75%
Nekem elég rossz a kapcsolatom a húgommal. 3 év van köztünk és nekünk is kb 12 éves koromig volt igazi testvéri kapcsolatunk. Aztán úgy éltünk egymással mint két idegen, manapság meg nem is beszélek vele, csak ha vendégségben találkozok vele és muszáj. Abban egyetértek hogy valószínűleg nevelés kérdése, azt viszont nem tudom nálunk hol siklott félre a dolog.
ápr. 16. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
20%

"Szoval mar latszik a nemek kozotti elteres. "


Ez NEM a nemek közötti eltérés, hanem a nevelésetek!

ápr. 16. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Öcséim vannak, jó a kapcsolatunk, számíthatunk egymásra, de unokanővéreméknél szr mert a szülők állandóan lepasszolták neki a kisebbet.
ápr. 16. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
70%
#4 ne írkálj már hülyeségeket.
ápr. 16. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
75%
Nekem jó a kapcsolatom az öcsémmel. Főleg felnőtt korunkra lett ilyen jó.
ápr. 16. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
75%

Nekem van egy nővérem, én 19, ő 20.

Kicsiként mi gyilkoltuk egymást. Ütögetett, meg csapkodott amikor kisebb voltam, aztán egyszer elkezdtem nagyobbat visszaütni, azóta szent a béke 🥰

Viccet félretéve egyébként tényleg sokat veszekedtünk kicsiként, aztán ahogy kezdtünk érettebbek lenni, úgy vált a játszótársból talán az egyik legjobb barátom.

Az utóbbi 1-2 évben annyi változott, hogy mivel ő egyetemre ment, így jóval kevesebbet van itthon, de a kapcsolatunkon ez nem rontott szerintem.

Ugyanúgy eljárunk moziba, ugyanúgy leülünk néha játszani valami videójátékkal, vagy ugyanúgy megnézünk közösen egy filmet, (vagy esetleg a szüleinket memeljük xd) Inkább csak az együtt töltött idő csökkent, de ez az élet rendje.

Összenőve azért nem vagyunk, biztos vagyok abban, hogy sokkal kevesebbet fogunk beszélni ha mindkettőnknek saját élete lesz, de a viszony akkor is jó szerintem.

ápr. 16. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
88%
12 évvel idősebb bátyám van. Kiskoromban rengeteget gondoskodott rólam és játszott velem. Kamaszkent eljött ugyanarra a helyre bulizni, csak hogy anyu elengedjen. Felnőttként pedig mondhatom hogy a legjobb barátom. Naponta beszélünk, ő külföldön el, de mindent tudunk egymásról.
ápr. 16. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
25%
Féltestvéreimnél megfigyeltem, hogy az idősebb lány anyáskodott a pár évvel fiatalabb fiú felett. De nemcsak a jó értelemben. Konkrétan az ilyen zugivás és hasonló zűrös dolgokra a már kiskorában is "ringy.." làny szoktatták rá öccsét, aki meg kb felnézett rá és szót fogadott neki minden rosszban is... Aztán mikor felnőttek és az öccsnek kezdet barátnői lenni, akkor a nővérkéje úgy viselkedett vele mintha a féltékeny felesége lenne, és az összes kedvesebb lànyt elmarta mellőle, hát.... Lenne még mit mesélni, de hagyjuk...
ápr. 16. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!