Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Miért beszél ki a húgom...

Miért beszél ki a húgom anyummal messengeren?

Figyelt kérdés

Mióta az eszemet tudom csak anyumra és a húgomra számíthattam, a húgom és köztem 1 év a korkülönbség. Már 6 éve elköltöztem otthonról, a húgom a férjével anyumnál él.

Havonta 1x tudok menni hozzájuk, viszont áprilisban nehéz anyagi helyzetem támadt és kértem a húgomtól 26ezer forintot kölcsönt. Megbeszéltem vele hogy májusban fizetéskor vissza is adom neki.

Most este megkért anyum hogy nézzem meg mi van a messengerével mert eltűnt neki egy beszélgetés és ahogy beléptem láttam hogy beszélt a húgommal is messengeren és azt írta neki a húgom hogy én sose fogom visszaadni neki azt a pénzt, pedig mindig visszaadtam neki ha ne adj ég megszorultam, mindig! Már bánom hogy megnéztem. Erre anyám azt írta hogy a töke tele van velem.

Csak az fáj, hogy ilyeneket mondanak rám és mikor meg náluk vagyok akkor jópofiznak a szemembe.

Holnap megyek hozzájuk látogatóba,a húgomnak volt születésnapja vettem neki egy szép képet amin a születési dátuma van kirakva a képeinkkel. Nagyon fáj hogy ilyenek velem :/

Lehet nem vagyok gazdag meg ilyenek de szívem szerint fel se mennék hozzájuk holnap. Májusban visszaadom neki úgyis a pénzét.


ápr. 20. 19:50
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Inkább éhenhalok de többet nem kérek tőle kölcsön ekkora összeget
ápr. 20. 19:51
 2/17 anonim ***** válasza:
6%
Ird meg neki, hogy a tartozás a több száz ezres rongálásokba már ősrégen beszámításra került.
ápr. 20. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
0%
*rongálásokba és károkozásba beszámításra került, meg a szó nélkül elvitt gyerekruhákba meg a szétrongált járókába. Ideje, hogy újra számold mennyi is a tartozása. A két kocsi szétkaristolását se felejtse el, és kérdezzen rá egy műhelybe mennyibe kerül egy kocsi fényezée, azt szorozza be 2-vel..
ápr. 20. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
0%
Már vártam ezt a kérdéskiírást:)
ápr. 20. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
0%
Áh, a bútorok, hűtő, mikro szétkaristolását, meg a biztonsági zárba tolt pillanatragasztóról se feledkezzünk meg. Fene a feledékeny fejemet.
ápr. 20. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
0%
Megint elfelejtettem: a pálma, legyező pálmába öntött Domestos, meg a mosni való ruhákra.Amiket ki kellett dobni.
ápr. 20. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
89%
Itt most akkó mivaaan?
ápr. 20. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget!
ápr. 20. 20:24
 9/17 anonim ***** válasza:
0%
8 Nincs mit:)
ápr. 20. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
69%
Mindig azt beszélik ki a családodban aki nincs jelen. Ezek szerint. Nem jelent semmit.
ápr. 20. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!