Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Mit kell olyankor csinálni,...

Mit kell olyankor csinálni, amikor próbálok haverkodni egy távolabbi rokonnal, és az a "hála", hogy letilt messengeren?

Figyelt kérdés
Szembesítsem vele, hogy milyen bunkó volt, vagy hozzá se szóljak többé?

2022. jan. 17. 18:54
1 2 3 4 5 6
 1/54 anonim ***** válasza:
94%
Mintha nem is létezne.
2022. jan. 17. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/54 anonim ***** válasza:
96%
Nyilván nem ok nélkül tette. És nyilván nem akar veled szóbaállni, tehát te mért akarnál.
2022. jan. 17. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/54 anonim ***** válasza:
95%
Nem ő döntötte el, hogy rokonok legyetek. Megköszönnie sem kell az erőfeszítésedet, nem kérte, és nem is viszonozta.
2022. jan. 17. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/54 A kérdező kommentje:
Mert szerintem az a helyes, ha a rokonok egymással jóban vannak. Ezt inkább értékelni kellene, nem letiltani a másikat. Amúgy bőven elég lett volna, ha csak nem válaszol, nem írtam volna neki többet. De azt hogy érted, hogy nem ok nélkül tette, szóval ezt érdemeltem szerinted? Ne legyél te is igazságtalan!
2022. jan. 17. 19:04
 5/54 anonim ***** válasza:
97%
:D Letiltott, de még szembesíteni vele, ha nem vetted a célzást simán nem kíváncsi rád, szóval biztos annyira meghatnáa szembesítés. :D :
2022. jan. 17. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/54 anonim ***** válasza:
7%

"És mivelhogy a gonoszság megsokasodik, a szeretet sokakban meghidegül."

Vagy amilyen fordításban tetszik. Ilyen világot élünk.

2022. jan. 17. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/54 anonim ***** válasza:
88%

Miért kellene a rokonokkal jóban lenni?

Csak azért, mert rokon?

Én hamar elengedtem ezt "brüderlei"-t. Nem mentem nagy rokonlátogatásokra, és sokszor bizony finoman utaltam rá, hogy nem vagyok rájuk kíváncsi.

Aki nem értette meg, az bizony csengethetett a kapumon pl. Húsvétkor is, Karácsonykor is, csak elunta. Pedig tiszta egyértelmű volt, hogy itthon vagyok, mindkét kocsi az udvaron állt. :D

2022. jan. 17. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/54 anonim ***** válasza:
76%

#4: "Mert szerintem az a helyes, ha a rokonok egymással jóban vannak."


Jó is lenne, de nem így van. Ne foglalkozz vele.

2022. jan. 17. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/54 anonim ***** válasza:
97%
Távolabbi rokon, minden bizonnyal szerinte nem ez a helyes. Nem mindenki egyforma. Nem ismered jól, nem tudod, milyen beszélgetései voltak. Talán volt sok rossz tapasztalat, ami után téged egyből tiltott. Gondolom, nem ismer jól téged, te pedig nem írtad, hogyha nem válaszol, békén hagyod, inkább biztosra ment és tiltott. Ez is visszajelzés.
2022. jan. 17. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/54 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ez santit, nagyon nem szoktak emberek csak ugy letiltani a semmiert. Lehet nyomos oka volt ra. Miert nem irod meg, h mi tortent pontosan? Miert kaptal tiltast?

Eddig csak rolad sgolt a tortenet, de ez igy nem kerek...🤷🏼‍♀️

2022. jan. 17. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!