Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mennyire akadnál ki ha a...

Mennyire akadnál ki ha a húgod chippendale fiúkat hívna a menyasszonyod lánybúcsújára?

Figyelt kérdés
Amikor előre megbeszéltétek hogy se a fiú se a lánybúcsún nem lesz semmi ilyesmi.

ápr. 28. 18:21
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
30%
Én nem hisztiznék, felőlem csinálják, csak akkor mi is had hívjunk csajokat, így fer ez.
ápr. 28. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
71%
A nők amúgy tényleg szeretik ezeket a táncos fiúkat?
ápr. 28. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
11%
Látom itt is sok az erkölcs bajnok :D
ápr. 28. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
78%
hát, jobb ötlet, mint elásni a vőlegényt egy koporsóban (Peter James: Kegyetlen tréfa, rohadt jó krimi)
ápr. 28. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
96%

Figyu, hát ha már megtörtént, akkor annyira lennék a helyedben kiakadva, mint amennyire a menyasszony. Végülis az ő bulijába trollkodott bele a húgod. Ha ő túl tud lépni, akkor lépj túl te is. Ha ő nem, akkor várj el egy bocsánatkérést a húgodtól,

még az esküvő előtt.

ápr. 28. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
78%
Nem tudom mit vársz a helyzettől. Eleve nem kell legény, meg lánybúcsút csinálni ha nem vagytok rá nyitottak. Mivel rokonok és barátok előjöhetnek ilyen ciki spontán húzásokkal és ezt nem feltétlen tudod meggátolni csak ha nem tartasz búcsú bulit. Egyébként mi ebbe a gond? Ha nő megcsalna csak mert lát egy lenge ruházatú embert, akkor ott már alapból gond van.
ápr. 28. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
18%
elvenném a lelkét
ápr. 28. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
54%
Nem értem miért kéne tudnom, hogy mit csináltak. Ami a lánybúcsún történik, az a lánybúcsún is marad. Legénybúcsú szintén.
ápr. 28. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
31%
Ha felrúgja a megállapodást, persze, hogy leszedem róla a keresztvízet és megmondanám, hogy a saját lánybúcsúját úgy tombol, ahogy akar, de az én menyasszonyomén nem, ha ő sem tapsikol egy chippendél fiúért örömében...
ápr. 28. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
67%

Ő ilyen.


Nekem is van ilyen "barátnő", aki szerint úgy lesz "fun" a lánybúcsú - nem hívom meg a sajátomra. Hogyne, kell a francnak egy ilyen ember közénk.

ápr. 29. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!