Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Milyen az ha valakinek testvér...

Milyen az ha valakinek testvére van? (nekem nincs, érdekel)

Figyelt kérdés

Mikor hazaértek az iskolából, vagy akárhonnan mit csináltok? Legfőképp kamaszkorú 15-20 éves tesókra vagyok kíváncsi. Miről beszélgettek? Megbeszélitek a napot, a problémáitokat? Civakodáson kívül mit lehet még csinálni? TV-ztek?

Nekem nincs barátom és kíváncsi lennék rá, ez hogy megy.

Köszönöm a válaszokat! :)



2012. máj. 31. 16:56
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:

bocsánat, nincs testvérem...

és még egy kérdés: kamaszodó, fiú-lány tesók hogy állnak egymáshoz?

2012. máj. 31. 16:59
 2/17 anonim ***** válasza:
Mi kamaszkorban mindig mindenen összevitáztunk :D:D:D
2012. máj. 31. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Amúgy meg: hazamentem, és mindenki csinálta a saját dolgát. Általában hétvégén mentünk ki "bandázni"
2012. máj. 31. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Igaz, már idősebb vagyok, de emlékszem, pont ez volt az a kor, amikor barátok lettünk a húgommal. Akkor nőtt ki a "gyerekes" korból, és lett önmaga.


Onnantól kezdve bármit és mindent megbeszélünk.

De egyébként már régen is azt szerettem benne, hogy nagyon okos. A mindennapi, unalmas dolgokat barátnőkkel beszéltem meg, mert őket azok érdekelték, de a tesómmal mindenről lehetett beszélni. Attól kezdve, hogy mi kell a zsíros, de mégis vízhiányos bőrre, azon át, hogy a Szaturnusz melyik holdján keresnénk az élet nyomait odáig, hogy milyen fegyvereket használtak a XV. században.


Szóval imádom őt, nélküle nem is tudom, mi lett volna velem. Halálra untam volna magam, és rettenetesen egyedül érezném magam.

23/L

2012. máj. 31. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Kb 12-14 éves kora óta nem tárgyal velem a nővérem. Gyűlöl, mint egy darab szart. Azelőtt is csak megalázni tudott. Nagyon néha segít valamiben, de mindig van hátsó szándéka. Akadályoz egy csomó mindenben, és megkeseríti az életem. Még most is hp. pedig már 27.
2012. máj. 31. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
megy a bunyó éjjel nappal
2012. máj. 31. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

6 év van köztünk, ő 18 éves. Kiskoromban csak Ő tudott engem megnevettetni, na de annyira, hogy a gondolattól is nevetek, igaz nem emlékszem rá, csak képeken láttam magunkat abból a korból. Én mindig is szerettem és szeretni is fogom, de sajnos ez néha nemigen látszik. Sokszor, szinte minden áldott nap veszekszünk, civakodunk, de pár perc és minden rendben. :P Ha suliból jövök, ő általában nincs itthon, mert a 4-es busszal jön, én meg max. 2-re érek haza. Az általános dolgokat megkérdezzük, hogy mi történt ma, hogy van, néha ha valami jó, vicces dolog történt, elmeséljük egymásnak. Egyből megyek ki a nyulaimhoz, ő eszik és utána megy ki a kutyájához :) Aztán én bejövök a szobámba, ő meg még kicsit később jön egy kicsit gépezni. Mostanában hamarabb gépezik ő, mert mint végzős diák, ritkán van suliban már :) TV-zni is szoktunk együtt, amikor esténként a Jóban Rosszban részeit nézzük a nappaliban, de van amikor ő helyette gépezik. Segít nekem, amiben tud, és én kevésbé tudom azt (pl. biciklikerék felfújása), és én is segítek neki, amiben tudok (néha megcsinálom neki az angol házikat, másolok neki, stb.). Nálunk az osztozás sem nagy gond, hiszen általában mindkettőnk kap 1-1 csokit, vagy az ő részét is én eszem meg, mert nem minden csokit ehet meg az allergiája miatt. (: Viszont természetesen van olyan, amikor egymás agyára megyünk. Ő engem úgy szokott idegesíteni (nem tudom, hogy direkt vagy nem, de nagyon belejött már :P), hogy megpróbál elénekelni egy dalt, egy eredetit meg sem közelítő hangon, a szöveget is átkölti, és még ráadásul valamit mozog is hozzá (egy ilyen például a "Átlépünk majd százezer akadályt" helyett "Átlépünk majd százezer papagájt"). Hát ezzel kiszalaszt a világból. Na, de a lényeg, hogy én nagyon szeretem őt, és ez így is marad! :))

Ő fiú, én lány.

2012. máj. 31. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
2 bátyám van. Semmi, olyan mintha egyke lennék. Mindenki hazaér, bevonultunk szobába és tanultunk és nem is nagyon tudom, hogy mi van velük. Persze jól megvagyunk, segítünk egymásnak, de elvagyunk egyedül is vagy a saját haveri társaságunkkal szoktuk inkább megbeszélni a dolgainkat.
2012. máj. 31. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Már mi sem vagyunk az említett korosztályban a testvéreimmel, de amikor a legnagyobb bátyám volt 20, a másik 17 én akkor voltam 15.

Általában amikor hazaértünk az iskolából nintendóztunk, utána igyekeztünk tanulni valamit. Én mindig mentem a matek példákkal a bátyáimhoz, a nagyobbik néha hozzám vágta a könyvet, hogy de hülye vagy, ezt nem tudni (:D), de legtöbbször segített.

Ha jó idő volt tollasoztunk kint a kertben, vagy elmentünk a közeli erdőbe kirándulni.

Egyébként mindig meg tudtunk beszélni mindent, ha szükség volt rá, akkor falaztunk is egymásnak.

2012. máj. 31. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

2nővérem van, én 19éves vagyok, a fiatalabbik nővérem 21, az idősebbik 23. Amikor még a legidősebb nővérem is velünk lakott állandóan ment a civakodás,és a fiatalabbikkal mindig összefogtunk,4éve elköltözött azóta a fiatalabbikkal civakodunk mindig, és imádjuk mindketten a nővérünket aki elköltözött, de bajban mindig összefogtunk,és a viták mellett mindannyian szeretjük egymást.

"Testvérek. Micsoda isteni adomány! Ezt sose vegyétek magától értetődőnek! Adjatok hálát érte mindennap! Vigyázzatok egymásra!"

-Lisa Jewell-

2012. máj. 31. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!