Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Hogyan vegyem rá a testvéremet...

Hogyan vegyem rá a testvéremet, hogy olyan hajat vágasson, ami jól is áll neki?

Figyelt kérdés
A húgom 12 éves, kb felkar közepéig érő haja van. Neki nagyon tetszik, viszont a család egyetért abban, hogy neki sokkal jobban állna a rövid haj, a tesóm azonban azt állítja, hogy ez neki így tetszik, és nem hajlandó levágatni. Tudom, hogy nem kell foglalkozni a divattal, meg úgy kell kinézni, ahogy neked tetszik, de mégis-hogyan vehetnénk rá, hogy vágasson más hajat? Ezt a haját nem igazán "tartja rendben", pedig amúgy szép haja van, egyáltalán nem csúnya a húgom, de nem hallgat ránk. Mit kéne tenni? Hagyjuk rá?

2012. jún. 25. 13:17
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
75%

Szerintem semmi közötök hozzá. Nem tudom, miért divat mostanában, hogy a lányok fiúnak akarnak kinézni azokkal a nevetséges rövid hajakkal, de a húgodra ne erőltessétek rá. Én örülnék, ha az én húgom végre meg akarná növeszteni, mert ő meg sajnos tévesen azt hiszi, hogy jól áll neki a rövid.

A hosszú haj minden nőnek jól áll, a rövid az, aki nem mindenkihez illik.

2012. jún. 25. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
33%

Magyarul, aki szép, az arca nagyon szép, az rövid hajjal is gyönyörű. A többségnek viszont kell a sok szőr a feje mellé, mert tök átlagosak.


Mutass neki képeket, vagy töltsd fel a fényképét egy frizura próbálgatós oldalra.

2012. jún. 25. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

Hagyjátok rá!

Ennyi idősen amúgy is minden baja van az embernek magával, hát még ha ráerőltettek egy olyan frizurát, ami nem tetszik neki!

Szerintem mindannyiunknak megvolt a maga "borzalmas haj" időszaka, én is, ha visszanézem egyes képeimet... :P De az Isten le nem tudott volna beszélni róla, és őt sem fogjátok tudni!

Majd magától egyszer eldönti, hogy levágatja, de, ha szekáljátok, akkor - mint amolyan tini - direkt csak azért sem fogja.

2012. jún. 25. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

az ő haja. A röviddel tök sok macera van, hogy beálljon rendesen. Engem sem érdekel, hogy másnak tetszik-e a hajam.

Mit jelent az, hogy nem tartja rendben?? Nem mossa? Nem fésüli? Inkább arra kellene rávenni, nem a vágásra.

2012. jún. 25. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
hát,hogy nem ápolja rendesen, az azt jelenti nála, hogy utál hajat szárítani, és szereti halasztgatni a hajmosást, hiába zsíros. és a hosszú haján sokkal jobban meglátszik.
2012. jún. 25. 13:32
 6/21 anonim ***** válasza:
87%
Nagyjából ennyi idősen vágattam le én is rövidebbre a hajam. Azóta is bánom!
2012. jún. 25. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

"A húgom 12 éves, kb felkar közepéig érő haja van. Neki nagyon tetszik"


A továbbiakban nem értem a kérdést. NEKI tetszik - és az a nagy helyzet, hogy ő hordja. Én 11 évesen hagytam magam rábeszélni a rövid hajra - a család egyetértett, hogy jobb lenne, ugye - és szörnyen éreztem magam, rosszul állt, alig vártam, hogy megnőjön.

2012. jún. 25. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
36%

Hát, a rövid hajjal, aztán tényleg k* sok probléma van. De hülye vagy, baszod, hogy lenne már sok probléma vele.


A rövid jelző pedig nem feltétlenül 3 cm-es hajat takar.


Szerintem meg semmi közöd hozzá, hogy neki milyen a haja, nem a te fejed. Te a sajátodéval foglalkozz.

2012. jún. 25. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
0ás
2012. jún. 25. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
97%

Figyelj!

Nekem 12 évesen segg alá érő hajam volt, 13 évesen vágattam le, baromira megbántam! Eleve a kérdés is felháborító nekem, mi az, hogy ráakarjátok venni, hogy vágassa le a szép, hosszú haját?! Örök életemben utálnám a családom, ha ilyesmire vennének rá! Inkább a hajápolásra ösztönözzétek, ne a rövid hajra.

Az, hogy után hajat szárítani, nem ápolatlanság! Sokak szerint jobb a hajnak, ha nem szárítják, én sem szoktam.

Ha meg nem kell mennem valahova, én is elvagyok zsíros hajjal, legalább nem kell majd olyan sokszor megmosnom. Persze utcára nem lépnék ki gusztustalan hajjal. De ő még kicsi, nem nagyon érdekli, és ez normális is így! Viszont ha 1-2 év múlva elkezdi érdekelni, és hosszú hajat akar majd... Hát... Érted...

2012. jún. 25. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!