Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Hogy lehet megbeszélni a...

Hogy lehet megbeszélni a gondokat azzal aki egyből fölkapja a vizet, és faképnél hagyja az embert?

Figyelt kérdés

Van aki hangulatfüggő ami azt jelenti ha rossz napja van akkor beszól másnak, hogy neki se legyen már jó...

És tesóm az. Ha haza jön, rossz kedvvel valamiért beszól nekem.

Ha megakarnám beszélni vele, hogy álljon már le, én nem vagyok hibás nagyon hirtelen mérges lesz kiabál, lehord a földeig, majd tt hagy. Egy szót se tudok neki mondani mert nem hall ilyenkor csak ordít.


Az ilyennel hogy lehet beszélni?

Minden beszélgetést elhárít és támadásnak vesz, és lelép.



2012. júl. 22. 12:14
 1/6 anonim ***** válasza:
47%
Kerüld el őt. Ha hazajön menj be a szobádba, ne találkozz vele.
2012. júl. 22. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
22%
ha van rá lehetőséged, akkor írass fel haloperidol cseppet és néhányat cseppents a poharába. az azért jó mert nem fogja érezni. és ha lenyugodott, már lehet is vele beszélni.
2012. júl. 22. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
én is a gyógyszerre szavazok,vagy csak mosolygok magamnak és rá sem figyelnék,akkor talán egy percre abba hagyná és eltudnád neki mondani a problémádat
2012. júl. 22. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Na jó azért gyógyszert adni valakinek a tudta és beleegyezése nélkül az már bűncselekmény, ne uszítsátok ilyenekre.

Ennél még az is jobb, ha belédköt fogod felmutatod a középső ujjad s TE hagyod faképnél szó meg magyarázat nélkül had fortyogjon egyedül. Menj biciglizz, fuss, barátaidhoz stb így tisztul kicsit a fejed s neki is lessz ideje othonüzemmódba átkapcsolni s gondolkodni.


Szerintem ha te olyan lelkizős vagy megbeszélős fajta vagy ő meg megszokta ezt meletted hát biztos nagyobb meglepetés lessz neki egy ilyen tőled szokatlan viselkedést látni.

2012. júl. 22. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Sehogy.
2012. júl. 22. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem a bolond apám ilyen hangulatember,én csak Bolondnak hívom,mert sosem lehet tudni,milyen hangulatban van.Ha jó kedve van,akkor rendes,ez sajnos ritka.Viszont ha rossz a hangulata,akkor pokollá teszi mások életét.A válasz a kérdésedre:SEHOGY nem lehet vele beszélni.Legalábbis normálisan nem,csak civilizálatlanul.
2012. júl. 22. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!