Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Aki valóban eldöntötte, hogy...

Aki valóban eldöntötte, hogy szakít/válik az ugye már nem akar megbeszélni, meg beszélni róla?

Figyelt kérdés

Csak magamon gondolkodom. hogy eldöntöttem, hogy szakítok, és már megint el fogok gyengülni? amiért agyalok rajta, duzzogok, sérelmeim vannak, tehát érzek!


szóval aki valójában kilép az már nem dühös, meg ideges, meg nem veti a párja szemére, csak szól, hogy vége és lelép.


ugye?


2012. ápr. 22. 12:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

A szakítást normál esetben nem lehet egyik percről a másikra feldolgozni. Teljesen normális, ha fáj, ha dühös vagy, ha agyalsz rajta.


A veszekedésnek viszont ekkor már semmi értelme, jobb békében elválni.

2012. ápr. 22. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

jelenleg azért dühöngök, mert megírtam, hogy vége legyen e, ő is így látja e. tehát felvetettem, hogy én igen.

és még csak válaszra sem méltat.

erre meg már aggódom, hogy most mi van. ahelyett, hogy nem érdekelne....

2012. ápr. 22. 12:44
 3/11 anonim ***** válasza:

Látja a bizonytalanságod és játszmázik.


Ha valóban szakítani akarsz, akkor tedd azt, ne kérdezd meg a párod róla.

2012. ápr. 22. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

"játszmázik"


ó! miért mindig az szívja meg aki szeret?

2012. ápr. 22. 12:51
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem értelek. Ha szereted, akkor miért akarsz szakítani ? Ha pedig úgy érzed, semmibe sem vesz, akkor nincs értelme tovább a kapcsolatban maradni.
2012. ápr. 22. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

pont így, ahogy írtad

szeretem, de úgy érzem semmibe nem vesz.

ezért szakítanék.

erre ő "játszmázik" :(

2012. ápr. 22. 13:00
 7/11 anonim ***** válasza:
Hááát, akkor sajnos nincs mire várni. Ha igazán számítasz neki, akkor a szakításod után elgondolkodik rajta, mennyit is jelentesz neki.
2012. ápr. 22. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Játszani csak 1 partnerrel lehet légy erős.
2012. ápr. 22. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Én válok, 11 éves kapcsolat után, és van mit megbeszélni - közös vagyon, gyerek, szóval ez azért más tészta.


De amúgy is hónapok óta beszélgetünk, mert azt hiszem, mindkettőnknek meg kell érteni a MIÉRTEKET

2012. ápr. 22. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

folyt.:

hogy a következő kapcsolatunkban már ne kövessük el azokat a hibákat.


(Bocs, véletlenül elküldtem hamarabb...)

2012. ápr. 22. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!