Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Most én vagyok a maradi?

Most én vagyok a maradi?

Figyelt kérdés

Tesóm kb egy hónapja van együtt a pasijával, és a gyerek szint minden este eljön hozzánk, sokszor 11 körül, még később megy el..

Mondom anyunak, hogy elhívhatnánk ebédre, hogy kicsit mi is jobban megismerjük, ha már lassan itt is alszik, erre anyu elkezdi, az még korai..

ezt én nem értem, arra nem korai, hogy egész este betanyázzon ide, de egy ebédhez igen?



2012. júl. 24. 13:52
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Melletted vagyok.Nem értem anyukádat.
2012. júl. 24. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
70%
:D az szép. Aztán majd az ilyen anyák teszik fel a kérdést, mikor a kamasz lányuk teherbe esik, hogy "mit rontottam el?"...
2012. júl. 24. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
39%
Nem értem anyudat egyáltalán, hisz már régóta együtt vannak.
2012. júl. 24. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
Neked van igazad! Pedig általában az anyukák az aggódósabbak...
2012. júl. 24. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
31%

ma 13:58


miért, ha elhívják ebédre, akkor nem fog dugni a barátnőjével?

mellesleg ki sem derül a kérdésből, hogy tinikről van-e szó

2012. júl. 24. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
62%

Egyrészt neked van igazad. Másrészt meg a "maradi" elég hülye szó ide. A te és anyád felfogása közötti értkrendbeli különbség nem "maradi vs modern", inkább "nyitott vs elutasító" tengelyen állítható párhuzamba.


Anyád egyszerűen nem akarja elfogadni azt a srácot, hogy beilleszkedjen a családba, vagy eleve nem akarja elfogadni a tényt, hogy a nővéred (vagy húgod) bepasizott. Csak épp ahoz nincs ereje, hogy eltiltsa. Így alakulhatott ki ez a felemás helyzet.

2012. júl. 24. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:

én sem értem anyut..

az utolsó mondatot mondtam neki is, erre elkezdett valami régi sztorit mesélni, hogy anno kisérgette haza egy srác és hogy neki milyen rossz volt, hogy munka után nem tudott nyugodtan semmit csinálni, mert ott volt a gyerek..

csak ez totál más helyzet, mert tesóm nem is csinál egész nap semmit csak netezik, néha takarít, ennyi

2012. júl. 24. 14:03
 8/24 anonim ***** válasza:
18%
14:01 - a sorrend a gáz és igenis ezzel a magatartással, hosszú pórázon hagyással éri el azt, hogy esetlegesen felcsinálják a lányát. Előbb kéne meghívni ebédre és megismerkedni vele és csak hónapok után megengedni, hogy ott is aludjon/késő este átjöjjön. Az erkölcsi normák nincsenek a helyén a szülőknél, az biztos.
2012. júl. 24. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:

nővérem, 18 éves, de elfogadjuk a srácot, nem erről van szó:)

csak arról, hogy valahogy fordítva alakulnak a dolgok..én nem így képzelem el..először randizgatunk, aztán ha úgy látom komolyabb a kapcsolat, bemutatás otthon, és hónapokra rá, hogy este is itt legyen

2012. júl. 24. 14:06
 10/24 A kérdező kommentje:
pedig vallásosak vagyunk:D vagyis a szüleim ráadásul sokkal jobban..
2012. júl. 24. 14:07
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!