Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lenéznek a rokonaim mert én...

Lenéznek a rokonaim mert én más vagyok mint ők. Tényleg én vagyok a maradi?

Figyelt kérdés

Az unokatestvéreim (20 év körüliek) lenéznek engem azért mert én visszafogott vagyok. Én nem szeretek csak úgy alkoholizálni, nem dohányoztam még soha, nem járok el bulizni... Ők minden pénteken és szombaton buliznak, isznak stb. 2 alkalommal voltam velük én is, de az ő baráti társaságukkal rosszul éreztem magam. Illetve néha nekem is jó lenne így kimozdulni, de lenézettnek érzem magam velük.

Pl ma is látom ahogy töltögetik fel a fényképeket a netre meg ahogy üzengetnek egymásnak, hogy tegnap milyen jó volt. (az unokatesóim, a haverjaik, meg más rokonok akik nekem is rokonaim) Szóval úgy egymásra találtak, és én meg olyan maradinak érzem magam sokszor...


2011. okt. 23. 22:00
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
74%

hány éves vagy?

lány vagy?

2011. okt. 23. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
77%
Nem vagy maradi, ők a maradiak, a cigizés már különben sem menő.
2011. okt. 23. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
80%

Ne torodj veluk.. nem attol vagy nagymeno ha feszt iszol, doboz szamra szivod a cigit, es egyik bulibol a masikba mesz:)

Mondjuk en mar amugy is kinottem ezekbol a bulikbol, de en sem tul gyakran jartam egyebkent sem. Ez valahogy nem az annyira az en vilagom, szal megertelek engem is leneztek neha haverok ez vegett, de nem kell foglalkozni veluk:)

2011. okt. 23. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
67%
teljesen igaza van az előttem szólóknak :) a sok bulizásnak ciginek piának meglesz előbb-utóbb az eredménye... és nem a fejlődésedben fog meglátszani az biztos! keress magadnak társaságot akikkel jól érzed magad ilyen tök egyszerű :D nem kell ahhoz se pia se cigi se kábítószer hogy élvezd az életet ;)
2011. okt. 23. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 Sárkányfűárús válasza:
67%

Le se sz@rd őket...majd leszoknak a bulizásról ők is egyszer...egyébként is.

Gondolkodj úgy, hogy az számít Te mit gondolsz magadról...az emberek véleménye nem mérvadó!:)

2011. okt. 23. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
a facebook-ot meg egyéb ilyen szarságokat szerintem felejtsd el... kapcsolatot tartani ingyen beszélgetni jó, de amugy csak azt mutatják ott az emberek amire azt hiszik más irigykedik hogy nekik milyen jó! a képmutatás legmagasabb szintje! szard le őket :D
2011. okt. 23. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
65%
Ez egy kiváló lecke neked, hogy gyakorolj és tanulj meg saját magad maradni bármilyen eltérítő szándékok ellenére. Te vagy felelős magadért, őrizd magadat, légy erős, ne hagyd hogy befolyásoljanak. Később is nagy hasznát fogod venni ennek a képességnek.
2011. okt. 23. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Miből gondolod, hogy lenéznek? Éreztetik veled valahogy, beszólnak, mert nem cigizel? Mert csupán abból, hogy a Facebookon üzengetnek egymásnak, ez még nem következik.

Én sem voltam soha egy nagy bulizós, és rendszerint nem éreztem magam jól idegen baráti társaságokban, de soha nem éreztem úgy, hogy emiatt bárki lenézne. Nem lehet, hogy csak bebeszéled magadnak? Hiszen írod, hogy igazából szívesen mennél velük, de nem jó köztük.

Nem hiszem, az írásodból legalábbis nagyon nem derül ki, hogy bárki ténylegesen lenézne.

2011. okt. 23. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
49%
Ez baromság, nem vagy azért maradi mert más vagy mint ők. Hidd el te csinálod jól és elfog jönni az az idő amikor igazat adnak neked. egyébként ha kicsit eljársz bulizni az nem gond és ha akarsz igyál de mértékkel és ne hagyd magad nehogy bajod essen ne menj bele semmi olyanba amibe nem szeretnél. Nem vagy maradi hanem pont jól csinálod nem tudom hány éves vagy, amikor elkezdtem írni még nem láttam hogy írtad volna, de nyugodj meg nem vagy lemaradva semmiről, ha rokonaid ezt gondolják az az ő bajuk majd rájönnek hogy te csinálod jól.
2011. okt. 23. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.


21 éves elmúltam.

Éreztetik-e? Hát mikor velük voltam pont az unokatesóm volt aki éreztette velem. Volt hogy pl rámosolyogtam és csak nézett, vagy szóltam neki valamit és ott hagyott. Kb úgy csinált mintha nem is ismerne...Poén, hogy a haverjai voltak akik foglalkoztak velem, 2 barátnője nagyon aranyos volt velem. Sajna nehezen tudok idegen társaságban feloldódni, de inni meg nem akarok.


Jó, apum kőkemény alkoholista és láncdohányos volt, az ital és a cigi minden káros hatását láttam rajta (már meghalt és kb emiatt) szóval én annyi cigifüstöt szívtam be mellette hogy elég volt...Az ivásról meg ne is beszéljünk, hogy hányszor volt pálinka meg sörszagú. Szóval nekem ezek a dolgok nem vonzóak, sőt.

2011. okt. 23. 23:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!