Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mit mondjak a nővéremnek,...

Mit mondjak a nővéremnek, hogy kölcsön adjon egy pár ruhát életem első randevújára? 14/L

Figyelt kérdés

Sziasztok,egy 14 éves lány vagyok.Hétfőn lesz életem első randevúja,egy tőlem kicsit idősebb fiúval,akit egy hónapja ismertem meg,nagyon jól megvagyunk,tegnap elhívott randizni egy "park/part-szerűségre".:D

Ennek én nagyon-nagyon örülök,tök jó meg minden.-De!

Őszintén szólva nekem nincsenek szép ruháim.Oké,van egy-pár szép,csinos hosszuújjú pólóm,de nyáron 39 fokba szerintem nem lenne túlzottan célszerű azt felvenni-főleg randira.Szoknyáim sincsenek...vagyis van egy farmerszoknyám,de túl nagy rám-ugyanis régebben még Anyumtól kaptam,akinek teltebb alkata volt.

Szerencsére van egy 20 éves nővérem akinek gyönyörű ruhái vannak,és arra gondoltam hogy kölcsön kérek tőle egy nadrágot,vagy pólót...egy összeállítást.=) Ez így szép és jó.Lenne,ha odaadná.:D Szóval az lenne a kérdésem,hogy Ti hogyan tálalnátok a nővéreteknek,(akikkel nem vagytok a legjobb testvérek,de megvagytok)hogy lesz egy randid,és kéne adnia egy pár göncöt?

Kérlek segítsetek,fontos lenne...

Ja,és higgyétek el nem ez a legnagyobb problémám az életben,de jelenleg ez fontos lenne...

Előre is köszönöm a válaszokat!És elnézést a nyelvtani hibákért. =)

14/L



2012. júl. 26. 12:56
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy ezt leírtad úgy kell neki elmondanod. Remélhetőleg meg fog érteni. Ő is volt 14 éves és tudhatja mennyire fontos ez neked.
2012. júl. 26. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%

- szia nővérke! Beszélhetnék veled??

- mondjad

- életem első randijára megyek,de fogalmam sincs mit vegyek fel. Segítesz??

- óóóóóóóó IGEN! Gyere van egy csomó ruhám,majd összeállítunk egyet..

2012. júl. 26. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%

nem lehet túl jó a viszonyod a tesóddal, ha ezen a kérdésen itt görcsölsz.


tudod mint, mutasd meg neki ezt:


Kedves Kérdező Nővére, lécci adjál ennek a lánynak kölcsön ruhát a randijára! Köszönjük! a GYK válaszolói nevében

2012. júl. 26. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
Én nem így állnék hozzá. Egyszerűen leülnék mellé és rákérdeznék, hogy beszélhetnék e vele egy fontos témáról. Úgy is igent mond. Mondd el neki, hogy elhívtak randizni és szeretnél elvenni, de fogalmad sincs mit vehetnél fel és esetleg segítene e neked kiválasztani, vagy ha úgy adódik adna-e kölcsön néhány cuccot. Egy jó tesó úgysem mond nemet. Ő már kicsit tapasztaltabb, azt is tudja mi illik egy ilyen randira (nem kell oly fene csinos ruha, ha parkba mentek). Lehet, hogy a te ruháid között is talál egy olyan kombót, ami elmegy erre az eseményre. 22/L
2012. júl. 26. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat,aranyosak vagytok :D =)
2012. júl. 26. 13:29
 6/25 anonim ***** válasza:
100%

Te milyen aranyos vagy :-) De rég voltam 14 éves...de rég voltak ilyen problémáim. De voltam! És emlékszem ám, én is mentem a tesómhoz ruciért.

Hát...én hatni próbáltam rá, méghozzá úgy, hogy egy nagyon fontos dologban kellene a segítsége, mert számomra nagyon fontos, és ő meg olyan nagy már, és tapasztalt, és csuda klassz az ízlése segíthetne kiválasztani a ruhát az életem egyik elég fontos eseményére. Az első randira.

Nálam hatott, eleve, hogy bevatattam, megbíztam benne, és hogy fényeztem cseppet az egoját :-)

Remélem skerül, és remélem csinos leszel, és remélem klassz lesz a randid!

Egy kicsit irigy 36 éves nő :-)

2012. júl. 26. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
Az irigy 36 éves vagyok...majdnem elsírtam magam ahogy így leírtam, de nem az a lényeg,mert az lemaradt az előbb. Szóval miután már hízelegtél neki egy keveset,és nem ajánlja fel magától, hogy ad neked kölcsön ruhát, akkor kérd meg szépen, hogy segítsen ki ruhával, mert a tieid unalmasak, és nem is szépek (ezt ő is látja).
2012. júl. 26. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
Hú hát nagyon szépen köszönöm a választ,én is remélem,hogy minden szupi lesz:)
2012. júl. 26. 14:00
 9/25 anonim ***** válasza:
100%

A randi után pedig menj elszépen anyuhoz, és kérdezd meg tőle, hogy miért csak a nővérednek lehetnek szép ruhái, neked pedig csak a róla levetett szoknya jut? Hátha észreveszi, hogy te is elkezdtél felnőni. :)


A nővérkével - ha jó a viszonyotok - egynesen beszédl meg a dolgot. Az őszinteség sokszor "mindent visz". :)

Sok sikert! :)

2012. júl. 26. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a Te válaszodat is.

Édesanyám pedig már elhunyt,az ilyen ruhavásárlós dolgokat Apummal tudom megbeszélni.Csak hát ő kicsit konzervatív,így nem nagyon látja át a dolgokat...:)

2012. júl. 26. 14:09
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!