Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van meglepődve valaki...

Miért van meglepődve valaki (férfi), hogy megcsalják és a párja kicsapongó életet él, ha már az első találkozásukkor lefeküdt vele a lány, sőt ő akarta?

Figyelt kérdés
2012. júl. 21. 15:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
77%
A kérdés értelmetlen, a hűséget nem az első találkozástól az első szexig terjedő időszakkal mérik. Attól mert valaki lefekszik valaki valakivel az első találkozás alkalmával, az nem azt jelenti hogy nem hűséges típus. Vannak hűséges típusú emberek meg nem hűséges emberek. Ez ilyen egyszerű.
2012. júl. 21. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
42%

Én viszont egyet értek a kérdezővel. Szerintem igenis minősíti egy nőt, az ha már az első találkozáson lefekszik a pasival. Párom is ezen a véleményen van, pedig ő is férfi.

Azt mondta, ha engem is megkapott volna az első találkozásunkkor, mint az összes többit akkor én is csak egy éjszakás kaland lettem volna, mert ha vele lefekszem egyből, megteszem mással is.

( Nála ez egyfajta teszt volt és bejött neki) Soha nem csalnám meg és soha nem is voltam az a típus. És soha nem feküdtem le senkivel az első találkozásunkkor, sőt még a 2.3...on sem!

2012. júl. 21. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nem a hűség mércéjeként értettem. De már alapból elárul valamit, ha valaki lefekszik vele síkrészegen és tudja róla, hogy bulizós, akkor mit vár?
2012. júl. 21. 15:26
 4/11 anonim ***** válasza:
65%
Én lefeküdtem az első találkozáskor a már férjemmel, pedig szűz voltam. Érdekes, azóta sem csaltam meg, és ő sem gondolt ribinek, mert már találkozott egy s mással.
2012. júl. 21. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
76%
Nekem is johet a lepontozas. 2 het utan fekudtem le a baratommal, szuz voltam, es 2eve egyutt vagyunk. Nem leptem/lepek felre.
2012. júl. 21. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
52%

Hmm.. Semmi köze egyiknek a másikhoz. 5 éve vagyunk együtt a párommal, s én sem tudtam ellenálni neki első éjszaka. Nem is akartam... :) És? Fantasztikus volt :) ! És azóta is az!! És fülig szerelmes vagyok 5 év után is :))


Azt , hogy kicsapongó-e inkább az előéletéből tudhatod meg. Már ha ismered az előéletét. Pl.: , hogy ért-e már véget úgy kapcsolata, hogy megcsalta a párját. Na akkor van okod az aggodalomra. Mert én lehet nemegyszer a párom előtt belementem egyéjszakás kapcsolatba, mert a szex-et igencsak szeressem, s attól mert épp nem élek együtt valakivel, bizony nem fogom magam zárdai életmódra ítélni. Mert minek is tagadni, ami jó az jó! :) De soha nem tudtam volna azt megtennei, hogy egy kapcsolatból "kikeféljek" s utána hazamenjek mintha mi sem történt volna. Valaki simán tudja ezt is csinálni. Nekem az ilyenhez nincs és sosem volt gyomorom.


Egyszó mint száz, azért mert valaki első éjszaka lefekszik a másikkal, abból hosszú távú következtetéseket ne vonjon le senki.Csak mi nők is szeretjük a szexet. Ennyi. :)

2012. júl. 21. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Na most ennyi erővel a könnyen kapható nőt meg könnyen eldobják, vagy könnyen lépnek félre mellőle. És erre is van ellenpélda, ahogy a kérdésedre is. A konkrét férfit és a konkrét lányt kérdezd, akikről a kérdésed szól, úgy talán jutsz valamire.
2012. júl. 21. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
A két tény között nincs ok-okozati kapcsolat. Az, hogy valaki szereti a szexet és egyedülállóként egyéjszakás kalandjai vannak, nem feltétlenül jelent hajlamot a hűtlenségre. De fentebb már leírták a példákat is.
2012. júl. 21. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
56%
Szerintem azért, mert ő is képes volt a hűségre, pedig ő is lefeküdt a csajjal az első randin. A fentebbi pozitív példák ellenére nekem nem kellene olyan pasi, aki első találkozáskor le akar fektetni, mert attól tartanék, vagy nem lesz hűséges utána, vagy olyan, mint a 2-es válaszoló "tesztelgetős" párja, aki dugna első randin, de ha egy nő teszi azon fel van háborodva...
2012. júl. 22. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
75%

De ez miért ekkora tragédia ha egy nő lefekszik valakivel első randin? A férfi meg nem hagyta ki az alkalmat,róla mégsem írt senki negatívat.

A nőknek sem kell zárdába vonulniuk ha éppen egyedülállók,ha valakinek vannak kalandjai hát bumm. Ettől függetlenül kereshet komoly kapcsolatot,és akkor hűséges lesz ha az a típus. Valahogy az emberek teljesen természetesnek veszik,hogy egy férfi ha egyedülálló kefélhet ,hiszen vannak igényei,a nőkről pedig már ilyen mélyremenő következtetéseket vonnak le,hogyha lefeküdt valakivel első randin,akkor annak a hűtlenség a vonzata.Baromság.

2012. júl. 25. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!