Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mit mondjak a nővéremnek,...

Mit mondjak a nővéremnek, hogy kölcsön adjon egy pár ruhát életem első randevújára? 14/L

Figyelt kérdés

Sziasztok,egy 14 éves lány vagyok.Hétfőn lesz életem első randevúja,egy tőlem kicsit idősebb fiúval,akit egy hónapja ismertem meg,nagyon jól megvagyunk,tegnap elhívott randizni egy "park/part-szerűségre".:D

Ennek én nagyon-nagyon örülök,tök jó meg minden.-De!

Őszintén szólva nekem nincsenek szép ruháim.Oké,van egy-pár szép,csinos hosszuújjú pólóm,de nyáron 39 fokba szerintem nem lenne túlzottan célszerű azt felvenni-főleg randira.Szoknyáim sincsenek...vagyis van egy farmerszoknyám,de túl nagy rám-ugyanis régebben még Anyumtól kaptam,akinek teltebb alkata volt.

Szerencsére van egy 20 éves nővérem akinek gyönyörű ruhái vannak,és arra gondoltam hogy kölcsön kérek tőle egy nadrágot,vagy pólót...egy összeállítást.=) Ez így szép és jó.Lenne,ha odaadná.:D Szóval az lenne a kérdésem,hogy Ti hogyan tálalnátok a nővéreteknek,(akikkel nem vagytok a legjobb testvérek,de megvagytok)hogy lesz egy randid,és kéne adnia egy pár göncöt?

Kérlek segítsetek,fontos lenne...

Ja,és higgyétek el nem ez a legnagyobb problémám az életben,de jelenleg ez fontos lenne...

Előre is köszönöm a válaszokat!És elnézést a nyelvtani hibákért. =)

14/L



2012. júl. 26. 12:56
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:

"Holnap lesz életem első randija és nem tudom mit kéne felvennem :( Segítesz nekem?"

Aztán ajáld fel,hogy benézel a szekrényébe :D


Holnap majd írd meg mibe mentél

2012. júl. 26. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:

Bárcsak ilyen egyszerűen menne...:D

Amúgy hétfőn megyek,de majd megírom hogy mit vettem fel.:)

Köszi a választ =)

2012. júl. 26. 14:17
 13/25 anonim válasza:

Te : Szia!Beszélhetnék veled,egy igen fontos dologról?

Nővér : Na mondjad.

Te : Hétfőn lesz életem első randija,és nekem nincs megfelelő ruhám,emit erre az alkalomra felvehetnék...éés...

Nővér:És?

Te:És meg szeretnélek kérni,hogy adj nekem kölcsön ruhát..Lécciiiiiiiiiiiii

2012. júl. 26. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim válasza:

Az előbbi vagyok pluszz hozzáteszem :

NŐvér: De csak akkor,ha ezt meg ezt megcsinálod helyettem (pl. elmosogatsz hellyette,kiviszed a szemetet.):) Sok szerencsét!

2012. júl. 26. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ :)))
2012. júl. 26. 14:57
 16/25 anonim ***** válasza:

van egy másik ötletem, hogy hogyan kaphatnál a nővéredtől ÖRÖKBE ruhákat. hátha :)

szóval puhatolózz, h van-e olyan cucca, amit már megunt, vagy valamiért nem jó a mérete, fazonja.

kérd meg, hogy adjon neked pár olyan ruhát, amit ő már nem igazán akar felvenni, de neked hátha jó lenne az első randira :)


nekem van két barátnőm. az egyik nagyon szegény, a másik iszonyat gazdag. kértem a jobb módú lányt, hogy ha esetleg van pár olyan cucca, amit kifogyott, megunt, valamiért nem kell neki, akkor azt ne kidobja, hanem adja oda nekem, elviszem egy olyan lánynak, aki tuti örülne neki.

hát így lett az én csóri barátnőmnek fullos, márkás ruhatára :D mert a gazdag csajszi olyan cuccokat dob ki, amit a legjobb turikban ezrekért árulnak.


amúgy a turi is jó ötlet. ha apudtól tudsz kérni pár ezrest, akkor kérd meg a nővérkédet, h menjetek el együtt turiba, segítsen neked csinos cuccokat választani az első és a következő 100 randira :) ajánld fel, hogy magának is választhat egy ruhát, ha segít neked :D

2012. júl. 26. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:
Köszi a választ :) Ment a zöld :D
2012. júl. 28. 10:34
 18/25 anonim ***** válasza:

Ez annnnnyira aranyos :)

Mondd el neki nyugodtan, hogy szep akarsz lenni a nagy napon es adjon kolcson valami csini ruhat. Nem fog cikizni, szerintem meg orulni is fog, hogy hozza fordulsz ilyen bizalmas ugyben, en legalabbis biztosan orulnek ;)

2012. júl. 28. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:

Hogy sikerült a randi???


36éves banya

2012. júl. 28. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:

#18-as: Köszönöm a választ.:) Ma délelőtt elé álltam,és...:D Amúgy igen,szerintem örült hogy hozzá fordultam.=) A reakciója nevetés volt,és annyit mondott "Perszee majd segítek :p" =D Ennyivel letudtuk^^:D Holnap választjuk ki azt a szerelést,amit felveszek.:)) (húúú de váárom):D


#19:Hétfőn lesz a randi,majd le írom mi volt =)

2012. júl. 28. 18:34
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!