Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Van hóvégéig 2000 forintom,...

Van hóvégéig 2000 forintom, mit tegyek?

Figyelt kérdés
!A szülőket én tartom el a fizetésemből,anyám pénzét vonja a bank,apám pedig munkanélküli..ráadásul van egy 15 éves húgom!Mi tévő legyek?Hogy szerezzek pénzt?Sajnos még a szülőkre sem tudok támaszkodni,hiszen őket is én tartom el...

2012. nov. 19. 21:00
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
82%

nem kaptok családi pótlékot avgy nevelési segélyt? A családgondozóba szerintem tudnak segíteni.

hugod jó tanuló? Ezt úgy értem, hogy csak 4-5ös.

2012. nov. 19. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
8%
De gazdag vagy, én nyugdijas vagyok, van elsejéig 5000 forintom és két számlám.
2012. nov. 19. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
82%

Próbáld felkeresni a helyi katolikus egyházat, a karitász ha mással nem is, egy egyszeri tartós élelem adománnyal talán tud segíteni.

A vöröskereszt a másik tippem. Sajnos jelenleg jobb ötletem nincs. Esetleg a húgod osztályfőnökével beszélhetnél a helyzetetekről hátha az iskola is tud valamit tenni, élelmet gyűjteni anélkül, hogy elmondanák, hogy nektek kell, vagy bármi.

2012. nov. 19. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
87%

Esetleg még annyi tippem van, hogy próbáld ezt most okosan beosztani. Van otthon kaja? Rizs, krumpli, esetleg a fagyasztóban hús, zöldség, májkrém, konzerv, tojás bármi? Ha van, akkor az már jó, ezt a 10 napot már valahogy kihúzzátok. Ha nincs, akkor nagyon okosan kell beosztanod ezt a kis pénzt.

Esetleg a tesód osztályfőnökével meg lehetne azt is beszélni, hogyha esetleg menzán marad meleg étel, akkor hagy vigyetek haza egy-két adaggal.

2012. nov. 19. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
70%
én 15 évesen suli után egy kisboltban takaírottam délutánonként. Nem volt nagy meló, de a heti 5ezret megkaptam. az már egy hónapban 20 ezer. nem mondom, hogy fogd be a hugodat melóra, de egymagad nem fogod bírni.
2012. nov. 19. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
52%
A nyugdíj nem elsején jön, hanem 10-e után.
2012. nov. 19. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 Syrakusa ***** válasza:
77%

Élvezd az életet.......Nekem még annyi sincs :-(

Aki meg az javasolta,hogy állj ki strichelni annak meg csak gratulálni tudok.....remélem a következő az út szélén akivel találkozik az édesanyja vagy a lánya lesz......

2012. nov. 19. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
46%

A kishúgod vállaljon diákmunkát suli után, pl váajn bevásárlást, kertgondozást, takarítást, ilyesmit, apukád nagyon sürgősen keressen valami munkát, anyukád és te esetleg mellékállást.


És spóroljatok! Le lehet mondani az internetet, a tévét, ne égjen a villany, ha nem vagytok éppen ott, estére vegyétek lejjebb a fűtést, főzzetek egyszerre sokat (így az energiával, és az alapanyagokkal is spóroltok), a ruhát varrjátok meg, ha elszakad, csak legvégső esetben vegyetek másikat, és akkor is használtan.

2012. nov. 19. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
28%
turkálókban pár száz forintért lehet találni jó, igényes cuccokat. (ágyneműt, nadrágot, pólót, inget, táskát, övet, cipőt, stb)
2012. nov. 19. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
100 ezer forintból,most már 4-en!A mai világban ez semmi..
2012. nov. 19. 21:21
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!