Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok összejönnétek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok összejönnétek egy olyan pasival akinek kisebb testi elváltozása van de amúgy helyes, vonzó?

Figyelt kérdés
Ilyenekre gondolok pl: az egyik lába rövidebb, kissé bicegős, nincs meg az egyik ujja, a kezét megoperálták és látszanak a vágások stb.. (az egyik haveromról lenne szó de neki nem ezek a problémái, most csak általánosítottam)
2012. aug. 1. 10:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Sok lány a sebek hegesedését vonzónak tartja. Meg ismertem egy srácot, akinek hiányzott az egyik fülkagylója, mégis volt egy több éves kapcsolata. Asszem pont azok a lányok jönnek össze az ilyen emberekkel, akik tiszta lelkűek és érettek.
2012. aug. 1. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ez most olyan mintha én a köldöksérvemmel lennék hátrányba...igaz ,hogy a hasam úgy néz ki mint ha párna lenne és a köldököm lenne a gomb rajta...XD De ez már az életem részévé vált.Ha nem lenne, biztos hiányozna mindig..xd Am ha konkrétan nem mondod mi azaz elváltozás nem biztos ,hogy normális választ lehet adni.
2012. aug. 1. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Persze! Csak azért mert valakinek ilyen "problémái" vannak, még nem jelenti azt, hogy nem kedves, szerethető személy! Úgy utálom ezt a mai világot, mindig az a fontos, hogy a külső tökéletes legyen... Undorító, komolyan mondom. Rólam pl. rengeteg anyajegyet kellett eltávolítani melanoma veszély miatt, ezért vannak hegek a testemen (méghozzá 11 darab és néhány eléggé csúnyácska), de ha ez miatt dobna a párom, akkor nem is szeretne igazán! 27/L.
2012. aug. 1. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Lehet furcsán hangzik, de én pont az ilyen hibákba tudok beleszeretni... :)

17/L

2012. aug. 1. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
persze miért ne :) a testi elváltozásokról nem ő tehet
2012. aug. 1. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nehéz erre válaszolni, mert egyik esetben igen, a másikban nem. Egy pasi nekem akkor vonzó, ha határozottságot sugároz, és ha a testi hibája akadályozza ebben, akkor lehet akármilyen helyes. De vannak olyan emberek, akiknek olyan a fellépésük, hogy egy órás beszélgetés után veszed észre, hogy hiányzik fél karja. Szóval, ha ilyen magabiztos, akkor egyáltalán nem zavarna, és összejönnék vele.
2012. aug. 1. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!