Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mit tegyek, hogy jobb kapcsola...

Mit tegyek, hogy jobb kapcsolatban legyek a hugommal? (többi lent)

Figyelt kérdés

Nagyon szeretem a hugomat,de sajnos nagyon agresszív tudok lenni ilyen fiatalon is (apukámtol) és sokszor összeveszünk még a kis butaságokon is.Szotkunk hülyéskedni is meg minden.Nekem négy legjobb barátom is van az osztályomból,mert szerencsém volt.De a hugomnak csak alkalmi barátai vannak (vagy szerintem egy legjobb barátnője,de annyira nem hiszem...).Annyira megsajnálom néha,de nem hívom oda hozzánk,mert az nekem kicsit ciki lenne,ő meg amúgysem tudna hozzászólni a témához.Meg ha ő ott lenne,már nem is lenne olyan a beszélgetés.Mit tudnék csinálni,hogy jobb kapcsolatban legyünk a hugommal?

Én nyolcadikos vagyok ő ötödikes.


14/L



2013. jan. 24. 19:34
 1/10 anonim válasza:
velem is pont ez volt régen:) én most 16 vagyok a nővérem 20..mikor annyi idős voltam mint a hugod a tesómnak kapcsolata barátai voltak és nem foglalkozott velem..ezen ugy tudtunk segiteni egymáson hogy megbeszéltük h egy délután akkor egymásé vagyunk..társas,gépezés,kártya. közös programokat szerveztünk és most nagyon jó a kapcsolatunk:)
2013. jan. 24. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
csak a közös dolgok müködnek.de még nagyon fiatalok vagytok iylen korban mi is öltük egymást. kb 16-17 lehettem mikor kezdtem igazán értékelni a hugomat és voltak igazi közös programjaink.
2013. jan. 24. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

és milyen programokat ajánlanátok,ha nincsenek annyira társasaink (csak hiányosak),kártyáink a gép meg elég lassu.és falunk élünk,itt nem sok minden van...:/

?

2013. jan. 24. 20:08
 4/10 anonim ***** válasza:

Ha érezné a szeretetedet,pl ölelgetnéd,sokat beszélgetnél vele,este elmennétek sétálni,vagy sütit sütnétek együtt,gyöngyöt fűznétek,szánkóznátok stb.

Amúgy ő olyan magányos típus?

2013. jan. 24. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
hát.. passz....ami közös érdeklödés. tökmindegy h séta, vagy vásárlás vagy egy kaja a mekiben. a lényeg h jolérezzétek magatokat.mi a héven utazva is simán röhögögörcsöt kaptunk egymástol.nem tudom miylen lehetöségeitek vannak falun na meg az is gáz h tul fiatalok vagytok ilyenkor még annyira nem lehet lazáskodni.de az is jo ha beszélgettek egy sort.mi sokat logtunk eggymás szobájában és volt h csak ott akartuk érezni a másikat és beültünk olvasni hozzá amig ö tanult.
2013. jan. 24. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Hát...a hugom olyan "ha most hármast kapok,idegbajos leszek,de nem akarok annyi sokat tanulni" tipús,és elég jó tanuló.Nem stréber,de jó tanuló.Ő a paródia zenéket,a partyzenéket (amik nem david guetta,nicki minaj) szereti,én a rockot,metált meg a rapet.Ő utál olvasni,inkább az ilyen elektronikus cuccok érdeklik,mint telefon,internet,számítógép,laptop.Én imádok olvasni.Zenehallgatás közben szoktam olvasni.


Az a lényeg,hogy eléggé különbözünk.Szoktam ölelgetni meg szoktunk hülyéskedni,de többször veszünk össze.Próbálok vele játszani,és el is kezdjük,de rá öt percre összeveszünk valamin...amúgy tegnap hagytam hogy ő is építsen velem és az egyik legjobb barátnőmmel hóembert.

Ez így jó,ugye?

2013. jan. 25. 13:52
 7/10 anonim ***** válasza:
igen a hoemberes az jo.de amint látom hüyleségeken vesztek össze mint a tipikus tesok. ne eröltesd, majd összerázodtok. csak kell még pár év. ezzel mindenki igy van.
2013. jan. 25. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Hát,jó...csak azért szerettem volna most jóban lenni vele,mert bentlakásos gimibe fogok járni.. :/
2013. jan. 26. 15:50
 9/10 anonim ***** válasza:
de ha ö nem hagyja h joba legyél vele és nem partnered mert a hisztis korszakát éli nem tudsz mit csinálni. bentlakásos suli se lesz örökké, felnöttként meg igazán jo bnök lehettek.természetesen ha mindketten ugy akarjátok.
2013. jan. 26. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Oké.Köszi. :)
2013. jan. 26. 16:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!