Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyik félnek jobb egy kapcsol...

Melyik félnek jobb egy kapcsolatban? Aki jobban szeret, vagy aki kevésbé?

Figyelt kérdés
Szerintem azon nem kell vitatkozni, hogy a legtöbb kapcsolatban a felek nem egyformán szeretik egymást, persze nem mindenhol szembetűnő a különbség. Jó a kevésbé szeretőnek, ha kiderül, hogy a másik mennyire odáig van? Azt hittem volna, hogy jó, de 2 kapcsolatot is láttam ebbe tönkremenni, hogy a "kevésbé szerető" fél egyáltalán nem élvezte, hogy a másik bármit megtenne érte, és még ő érezte hülyén magát, hogy nem tehet róla. A jobban szerető pedig mindig jól érzi magát a másikkal, nem veszi észre a felmerülő problémákat a rózsaszín ködtől. Szerintetek hogy van ez?
2011. szept. 28. 19:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

a nem annyira szeretö félnek a lelkiismeretétöl függ szerintem, hogy mennyire rosszul érinti azt akit szeret, hogy nem szeretheti annyira mint a màsik öt


nah ez jó hülyeség.. :D na mindegy

én nem tudom nàlunk ki szereti jobban a màsikat, én nagyon szeretem, és tudom, hogy ö is nagyon szeret..sok különbség nem lehet :) de nem tudnàm megtippelni se

2011. szept. 28. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Annak jobb, aki kevésbé szeret.

Ugyanis nála van a kontroll. Mivel a másik jobban szereti, bármit megtesz. Őt viszont nem lehet zsarolni pl. szakítással, mert akkor simán szakít.

2011. szept. 28. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Itt arra gondoltam, ami érzékelhető.
2011. szept. 28. 19:27
 4/14 anonim ***** válasza:
Ha szembetűnő a különbség, tehát kiderül, akkor nagy a különbség, az gáz.
2011. szept. 28. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Ebben csak az a bibi, hogy a kapcsolatokat, amelyeket láttál tönkremenni, kívülről szemlélted. Nem tudhatod, hogy a kulisszák mögött mi történt, mik történtek, egy, mert nem láttad, kettő, mert mindkét fél a saját igaza felől mondja el a történteket.

Tehát bármilyen választ kapsz, az eleve befolyásolt, vagy manipulált. Ha olyan mondja el, aki maga is sértett, önmagát nem valószínű, hogy rossz színben fogja feltüntetni, ha pedig csak külső szemlélő, akkor az ő meglátása is hiányos információkon alapul. (Dönts el egy éveken át tartó veszekedést, melyik kanál cseng kettő közül, ha összeütöd?)

Kétféle kapcsolat van - működő és nem működő. A működő kapcsolatban nem mérik, hogy melyik szeret jobban, melyik nem, kinek a jobb, kinek nem - mert ezek a kérdések egy működő kapcsolatban fel sem merülhetnek. Ha el kezdek ezen agyalogni, akkor az azt jelenti, hogy a kapcsolatom az önzésen alapul. Nem dicsekedni akarok, több mint harminc éves kapcsolatunk során ilyen kérdés nem merült fel közöttünk.

Meglátásom szerint ha ez kérdés, akkor ott baj van, tehát egyiknek sem jó.

2011. szept. 28. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Milyen jól megfogalmaztad! Szebben vis jobban én sem tudtam volna.

Tetszik a meglátásod is.

Mennyi idős vagy?

Általában ilyen dolgokról is csak a nők agyalnak! Ebből is látszik, milyen különbözőek nők és férfiak gondolkodása.

2011. szept. 28. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Nah ne,,,most történt ez az eset meg velem...a lány nemérzett sokmindent de én egyszerűen belebolondultam....
2011. szept. 28. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Egy kapcsolat attól kapcsolat hogy a felek szerelmesek egymásba, hogy ezt menyire mutatják ki nem a szerelem mértékétől függ hanem a személyiségtől aki már mefojtja a szeretetével a másikat az passziv agresziv a mérhetetlen rajongás csak eszköz a másik irányitására.
2011. szept. 28. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Nah most komolyan egy férfi mikor tesz fel ilyen kérdést??

Teljesen máshogy gondolkoznak!


Nem tudom idézni pontosan történetet, de ebből látszik, h a nők és férfiak másként látnak dolgokat:

Étterembe beszélték meg a talit, már jó ideje együtt vannak.

Természetesen a nő késik barátnőivel volt, és vett 1-2 ruhát. A nő mikor megérkezik örömmel üdvözli, a férfi nagyon csendes, csak megpuszilja. Egyből meg is kérdi a nő, h valami baj van? Férfi erre semmi! Attól tart, h rossz néven vettem, h késett.

Megkajálnak, egész este alig szólt valami a férfi, nő lelkesen beszélt. Megint megkérdi minden rendben? Válasz: igen! De továbbra is komor.

Majd haza mennek az úton is csendes a férfi. Nő el sem tudja képzelni mi lehet a baja. Otthon sem beszélnek sokat, majd lefekszenek és szeretkeznek. A végén a férfi elfordul és alszik. A nő elsírja halkan magát, gyötrődik, h nem tudta meg mi a baj. Majd elalszik. Reggel a férfi magában; vesztett a focicsapatom, de egy jót szeretkeztem.:)

2011. szept. 28. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
40%

16 F vagyok,a barátnőm 15 L.

8 hónapja vagyunk együtt és kb ugyanannyira szeretjük egymást csak máshogy mutatjuk ki! :)

Én nagyon szeretem kimutatni bárhol bármikor,ő meg nem,kicsit gátlásosabb :)

De ez hülyeség h "kevésbé" szeretés,maximum máshogy szeret :)

2011. szept. 28. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!