Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Ti hogy viselkednétek ezek...

Ti hogy viselkednétek ezek után? Hosszú lesz, bocsi

Figyelt kérdés

A nővérem(24 éves) tiszta féltékeny és irígy rám. Pl Amikor kiderült, hogy mennyivel emelik a bkv bérlet árát, és látta, hogy a diák bérletem ára nem változik, annyit mondott, hogy "Rohadj meg!". De már nagyon sok ehhez hasonló dolog történt.

Ezzel betelt nálam végleg a pohár. Mind a ketten pesten vagyunk, én hétvégente hazajárok, és állandóan majdnem 2x annyi dolgot kell neki felvinnem, mint amit magamnak viszek. Szüleim szeretnék hogy ha már testvérek vagyunk tartsunk össze, de egyszerűen tiszta ideg vagyok már akkor is ha 5 percig vele kell lennem, amikor odaadom neki a dolgokat. Ezen kívül ő minden nap nálam lenne+szeretné ha főznék is rá...

Miután leminimalizáltam a találkozást/beszélgetést, elkezdett panaszkodni, hogy milyen kis szemét vagyok, hogy nem akarok vele lenni amikor ő unatkozik stb-stb... Szüleim most állandóan átküldenek hozzá különböző indokokkal, de sokszor legszivesebben sírva fakadnék a neve hallatára is. (szüpeim nem tudják hogy miket mond nekem, előttük játsza a jófejet, de én meg nem szeretek árulkodni) Hogy oldjam meg, hogy látnom se kelljen?? Ha segítsêg kell nyilván ott vagyok, de puszipajtása nem leszek.

Pocskondiázó kommenteket nem kérek.



2013. febr. 24. 17:02
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Pff.. szerintem a tesód egyszerűen ÖNZŐ.

Ennyi, ezzel ne mtudsz mit csinálni, vagy azt teszed h hagyod h élősködjön rajtad és rád másszon vagy nem is figyelsz rá és hagyod hadd unatkozzon...

beszélni próbáltál vele arról erről?

Amúgy a szülőkkel is beszélnék h ne küldjenek már hozzá (mivel majdnem utálod), ennek így nincs értelme, és a hiba ebben az esetben nem benned van :)

2013. febr. 24. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Szerintem ülj le a testvéreddel és beszéld meg vele ezt, hátha segít valamit.


U.i.: Remélem megoldódik ez a probléma.

2013. febr. 24. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Korrekten. Megmondod neki és a szüleidnek is, hogy nem kérsz a nővéredből, mert idegesítő és bunkó. Lehet, hogy egy ideig szapulni fog az egész család, de ha így is, úgy is csak szenvedsz, akkor nem tök mindegy?
2013. febr. 24. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 CoortezFan válasza:
mondd meg a szüleidnek, hogy te nem vagy postás, hogy küldözgessenek veled. :D válassz: vagy magad teszed tönkre, vagy anyukádéknak szólsz, mert szerintem ez így nem mehet tovább :/
2013. jún. 6. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!