Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Megfog változni a báttyám?

Megfog változni a báttyám?

Figyelt kérdés
Báttyám lassan 20éves, énmeg 16. Nagyonjó kapcsolatunk van, elég sokat beszélgetünk. Mostanság kezdett nálam szóbajönni a fiú téma.Báttyám aztmondta, hogy ha megismerkedek egy fiúval neki kell majd negyed óra, hogy négyszemközt elbeszélgessen vele. Meg viccelődött hogy majd beszerez egy puskát..:D Eddig nagyon aranyos, és jólesik hogy védelmez, de szerintetek, ha tényleg lesz egy olyan kapcsolatom akit bemutatnék a családnak, akkor ezt fogja csinálni? Nem fogja ez elriasztani a barátomat?
2013. jún. 4. 14:55
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

ha tényleg jó a kapcsolatod vele, akkor ez a (kicsit durva) viccelődés azt is jelenti, hogy félt téged, illetve, hogy féltékeny arra a még idegen pasira, akibe beleszeretsz, és aki viszont szeret téged. Fél a bátyád attól, hogy emaitt elveszíthetd téged.


Nyugtasd meg, hogy ez nem így van. És mondd csak neki vissza ugyanezt: ha lesz barátnője, akkor meg akarod ismerni és ha megpróbálja átverni, akkor kik.aparod a szemeit...Legalább érzi a tesód, hogy kicsit visszább kéne fogni a "szeretethullámait" feléd. :)

2013. jún. 4. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Majd egyszer meg fog, de nem a közeljövőben. Egy báty már csak ilyen:) Nem feltétlen rossz egyébként, mivel ő is férfi sokkal jobban lát néha helyzeteket mint mi. Persze az is igaz hogy senki nem elég jó nekik. De végül is ez a feladatok, hogy védjenek. Kamaszkoromban engem is zavart azért egy kicsit, de nagyon sokszor meg jól jött. Nem fog elriasztani senkit, ne aggódj, csak rajta tartja a szemét:)
2013. jún. 4. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Általában ezt csak viccből mondják. Ha viszont tényleg komolyan gondolja, hogy majd ő negyedórát beszélget a fiúval, na akkor állj a sarkadra.
2013. jún. 4. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
67%
a báTYád csak rád akar vigyázni, és jól teszi ... nem fogja elijeszteni a leendő barátod, de biztos elgondolkodik a becsületről, ha eltölt vele negyed órát :)
2013. jún. 4. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Kétlem, hogy ezt tenné.

Én m,int bátty ha lesz a húgomnak barátja akkor max akkor fogom elverni ha valami rosszat tesz vele illetve látszik rajta hogy egy tajparaszt.

2013. jún. 4. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Biztos fog majd a pasiddal beszélni. Nekem is ezt mondjak a bátyám es tudom hogy meg is fogjak tenni. De én örülök hogy ha beszélnek mert akkor abban a tudatban tudok lenni hogy ha bármit csinál a pasim akkor majd a bátyám megvéd. :)

Örülj hogy ilyen a bátyád es nem egy köcsög aki nem akarja hogy boldog legyél.

2013. jún. 4. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
A "báttyádat " riaszd el, meg az öccsédet! Vagy nyelvújító vagy?
2013. jún. 4. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
A báttttyád kissé fura.
2013. jún. 4. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nyilván, ha lesz is pasid mostanában, úgysem viszed haza. Haza csak jó fél év után viszi az ember a párját, addigra meg úgyis megszokja a bátyád, hogy van valakid.
2013. jún. 4. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat!:)

imádom az ilyen kötekedőket, tényleg ez legyen a világ legnagyobb problémája, hogy tévedtem!:)

amúgy, bátyámnak már 3ésfél éves kapcsolata van.

igazából én nemszeretném, hogy majd a barátom annak könyveljen el, hogy én egy kislány vagyok, aki csak a bátyja segitségével tud élni..

2013. jún. 4. 16:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!