Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Megfog változni a báttyám?

Megfog változni a báttyám?

Figyelt kérdés
Báttyám lassan 20éves, énmeg 16. Nagyonjó kapcsolatunk van, elég sokat beszélgetünk. Mostanság kezdett nálam szóbajönni a fiú téma.Báttyám aztmondta, hogy ha megismerkedek egy fiúval neki kell majd negyed óra, hogy négyszemközt elbeszélgessen vele. Meg viccelődött hogy majd beszerez egy puskát..:D Eddig nagyon aranyos, és jólesik hogy védelmez, de szerintetek, ha tényleg lesz egy olyan kapcsolatom akit bemutatnék a családnak, akkor ezt fogja csinálni? Nem fogja ez elriasztani a barátomat?
2013. jún. 4. 14:55
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
talán egyszer rövid "ty"-vel fog élni. az egyelőre elég változás lenne :D
2013. jún. 4. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Én a te helyedbe örülnék, hogy ennyire szeret a bátyám, és félt. Szerintem a puskát elriasztás végett fogja beszerezni, hogy a leendő pároddal ha találkozik, meg tudja ijeszteni( A filmekbe is ezt szokták).

Ha meg a leendő párból hazug gaz csábító lesz, a bátyád lesz az első, aki szétlövi majd az ex tökeit.;)

Örülj, hogy jó a kapcsolatotok.:)

2013. jún. 4. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Előbb , minimális helesírás kéne, mert a nemszeretném-et külön köllene írnya! Oszt nem kötekedés,de naon sz.rul írtok fiatalok ! Nem bánttya a szemtökötek ?
2013. jún. 4. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Ha már itt tartunk, a megfog-ot is külön kellett volna írnia, mert a meg a változni szó igekötője, és nem a fog szóé. Így mivel közbeékelt egy másik szót, külön kell írni. Szóval "megváltozni", de "meg fog változni", vagy változzon meg. De ne aggódj, én sem értem, a mai fiatalok hova járnak iskola helyett....És a legrosszabb, hogy utána sem néznek a szavaknak, ha nem biztosak magukban, simán leírják a rosszat.
2013. jún. 4. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!