Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mostanában nem vagyok túl...

Gabikababika kérdése:

Mostanában nem vagyok túl jóba a nővéremmel és az ikerbátyámmal szerintetek mitcsináljak, hogy jobban kedveljenek?

Figyelt kérdés
2013. jún. 6. 08:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
90%
Változtass magadon !
2013. jún. 6. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Miért nem vagy velük jóban?
2013. jún. 6. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Jó de hogyan?? Mert folyton veszekszenek velem mert hogy ők az idősebbek ezért engem csicskáztathatnak.
2013. jún. 6. 13:38
 4/13 rimramrom válasza:
Hány évesek vagytok?
2013. jún. 7. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
17,14,14
2013. jún. 7. 12:16
 6/13 feheragyar válasza:
foglalkozz veluk, segitsd amiben csak tudod oket es segitsegre van szukseguk, lepd meg oket valami kis csekely ajandekkal es persze ne bosszants oket es ne vessz ossze veluk semmisegeken, neha adj nekik is igazat, hivd el oket valahova szorakozni. Meglatod mindjart maris a szajuk a fulukig er es te is boldog leszel
2013. jún. 8. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:

Csak az egyik ikerbátyád vagy mindkettő?

Ha csak az egyik ikerrel vagy rosszban akkor figyeld meg milyen a kapcsolatod a másikkal. Hogyan viselkedsz vele stb és úgy viselkedj a többiekkel.

Egyébként szerintem ne foglalkozz velük, legyél türelmes. Ha épp jó kedvükben vannak beszélgess velük, de ne akarj mindenképpen tenni valamit.

2013. jún. 9. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Köszi de csak egy ikrem van meg egy nővérem.
2013. jún. 9. 21:58
 9/13 anonim válasza:

Ja azt hittem négyen vagytok testvérek és van egy nővéred meg két bátyád.

Akkor is: egyszerüen ne csinálj semmit. Csak ha nagyon zavar a veszekedésük mondd nekik, hogy nem kéne mindig veszekedni. De nem hiszem, hogy hallgatnának rád főleg ebben a korban.

2013. jún. 10. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Ginseng Titusz ***** válasza:
Csukasd le magad, és akkor hiányozni fogsz nekik. Vagy disszidálj,...
2013. jún. 10. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!