Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Öcsém nagyon megharagudott...

Öcsém nagyon megharagudott rám mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nagyon durván le lett szidva miattam pedig semmit sem tett ami rossz lett volna, mindenki egy szar alaknak tartja miattam hiába mondom, hogy hagyják. Hogyan engesztelhetném ki? vegyek neki valamit? mit tegyek? (ha felhozzák a témát mindig megvédem9
2013. jún. 18. 12:54
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem védeni kell, hanem vállalni, hogy te követted el a dolgot.
2013. jún. 18. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha zavar, hogy leQrták, és csak te tudod tisztázni a helyzetet, akkor már csak a "gerinceden" múlik minden...
2013. jún. 18. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

első: vállalom én de nem hiszik el.

második: gerinces alak vagyok nem is én tettem hanem az exem

2013. jún. 18. 14:16
 4/7 anonim ***** válasza:
Hány éves és milyen dologról van szó?
2013. jún. 18. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Akkor nem értem miért rád haragszik az öcséd. A szüleid nem hisznek nektek és ők vádolták meg alaptalanul, akkor hogyhogy mégis rád haragszik, nekem itt valami nem tiszta...
2013. jún. 18. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

16 vagyok öcsém meg 13.

A barátnőmmel össze vesztek az öcsém erre meg kitálalt, hogy megcsal engem (ami igaz volt) és anyumék ezért szekálják, hogy miattuk ment tönkre a kapcsolatunk. (amúgy is szakítani akartam, inkább hálás vagyok öcsémnek)

2013. jún. 18. 20:27
 7/7 anonim ***** válasza:
és ezt elmondtad neki is?
2013. jún. 24. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!