Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Miért csinálja ezt a húgom?

Miért csinálja ezt a húgom?

Figyelt kérdés

14 éves fiú vagyok. Hát régen húgom még teljesen normális volt csak hisztis, nem szerettem ha hisztizett de ezeken a pilanatokon kívül én nagyon szerettem.November-December körül kezdte az anime manga mániát ezzel addig nem is volt baj amíg bele nem szeretett egy ilyen mesehősbe. És egy fórumon megkeresett valakit akit úgy hívnak mint ezt a mesehőst és nem is tudom 1-2 hétig ezt el is titkolta addig ameddig a titkolózást túlzásba nem vitte takrgatta a monitort stb. Anyukám megnézte mit irogatnak, hát olyanokat írt mint ha személyesen ismerné és már szerintem már akár személyes találkozót is megszerveztek volna ha anyukám nem lép közbe. Mamár mik vannak gyerekrablás és azt se tudja hogy kicsoda ez. Gép elvonás lett a büntetése és lezártuk a fórum weboldalát jelszóval. Ezután meg kicsit felvett az agybeteg cigány stílúsból (dikk tesvírem) és ezt teljesen komolyan nem csak viccelt. Még néha mint ezt érezni lehetne a beszéde közben de ez mindegy.Utána meg féltékeny lett az anyukámra és emiatt engem meg az apukámat is elkezdte utálni apukámat kétszer tökön rugta engem meg úgy hússzor én meg egyszer vissza rúgtam és rögtön hadihalott lett :-\ . Utána vagy megunta az anyukám mint egy régi játékot nem tudom de az a lényeg hogy ennek a korszaknak vége. Ezután átmentünk másik suliba . Nekem egy rakat barátom lett neki csak egy kettő és ez azért van így mert az első barátja bandzsa agybeteg lett aki testileg egy elefántra hasonlít kb olyan hogy ha elmegy a folyósón mindenki sz*rik tőle mert tök simán leüt. Csak ettől a barátjatól teljesen meghülyült ha otthon nincs wi-fi közelbe elkezd hisztizni, ha valaki olyat mond ami neki nem tetszik elkezd hisztizni de ő meg mindenki vígan kritizálhat. Na ez a barátnője két dologra tanította húgomat

1.Hogy a fiúk alsóbb rendű rétege a társadalomnak (ezt magamon is tapasztalhattam)

2. One direction imádat :-[ ez meg mindenkit megőrjítaz a legérdekesebb hogy ő nyíltan álítja hogy ők b#zik de attól meg csorgó nyállal bámulja a képeiket.

Utána meg olyanokat hallottam vissza hogy én ilyen meg olyan vagyok. Hát a húgom terjesztett mindenféle hülyeséget rólam ( pl.: hogy nem értek semmihez meg hülye vagyok tök mindegy hogy 2 program nyelvet is ismerek de én hülye. Amikor ezt megkérdeztem képes volt azt mondani hogy én voltam vele gonosz mert csúfoltam kb. fél éve volt egy veszekedésünk és akkor ezen kívül semmi. Anyukám sokszor nagyon mérges rá mert vele is alpári módon viselekedik kivéve ha kell valami. Mostanában meg az a szokása hogy teljesen külön vonul és az 1d-ről irogat olyanokat hogy ezzel meg azzal összeillik. Meg csinált olyat hogy lekódolta a tablet-jét azért hogy senki se turkáljon rajta és olyan ügyes volt hogy rögtön el is felejtette és csinálhattuk meg persze akkor jók voltunk neki. Mit csináljak mi lehet pontosan vele mert nekem úgy tűnik hogy az agybeteg barátnője uszítja ellenünk. A húgom 11 éves.


2013. jún. 19. 11:33
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Ja és az új őrülete az hogy tetkót akar a karjára!!!
2013. jún. 19. 11:37
 2/11 anonim ***** válasza:
94%

Az utolsó mondat a magyarázat az első regényre.

A húgod 11 éves, ilyen.


Más kérdés, hogy a szüleid pár dolgot biztos elég rendesen elszúrtak nála, pl. hogy kerül egy ekkora gyerekhez tablet? Mobiltelefont is csak akkor kéne kapnia, ha messze jár mondjuk suliba és egyedül jön haza. Hogy ha lerobban a busz vagy ilyesmi, tudjon szólni.


De a többi a leírtak alapján egy átlagos, kamaszkorba lépő kislány viselkedése.

2013. jún. 19. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
44%
hát figyelj, a húgod 11 éves, még nem késő megnevelin, szólj a szüleidnek, hogy üljetek le a húgoddal és beszéljétek meg a problémákat, büntessétek, ha kell pofont is adhattok ha olyan rossz a helyzet, mert ha így megy tovább, egy elkényeztetett k*rva lesz, és azt gondolom nem szeretnéd
2013. jún. 19. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
39%

Olyan tiszteletlenül írsz a húgodról,mintha csak egy kutya lenne.Ha így írsz róla,akkor biztos,hogy hasonlóképpen is viselkedhetsz vele.Először is szerintem olvasd át,amit írtál,aztán gondolkodj,mielőtt mindent ennyire durván túldramatizálnál.

Az,hogy anyuddal hogyan viselkedik,az tény és valóság,hogy botrányos lehet,de szinte minden tini lány ilyen,aki pedig mégsem ilyen,az vagy visszahúzódó,vagy zárkózott,vagy burokba nevelték,vagy vallásos,vagy más a felfogása,kicsit érettebb a koránál(de az ilyen ritka,annak ellenére,hogy mindenkinek úgy tűnik,hogy ő érettebb).

Én is 11-12 éves koromtól kezdve viselkedek anyukámmal egy elég érdekes,tapló módon.Perzse ő nem érti meg,hogy ez a kamaszkor..stb.Dehát ugyan ki értené meg azt,ha oktalanul üvöltöznek vele,meg trágárul beszélnének vele?Szerintem senki.Én is rosszul viselném.De az a durva érted,hogy AKARATLANUL VAGYOK ILYEN!!Prbáltam változtatni,de nem ment,hiába akartam és hiába csináltam,2-3 hét után megint minden olyan lett,mint volt.Nekünk is rossz ám,mert nem akarunk ilyenek lenni!


Agybeteg már a barátnő is?Nem gyanús egy kicsit,hogy ha már ketten ilyenek,akkor annak komolyabb oka van,mint az One direction?

Elárulom,nem agybeteg az a lány sem.Lázadók,ennyi az egész.

Mit törődsz te azzal,hogy szeretik az One directiont?Nem a te dolgod!

Részben megtudom érteni a húgodat,mert te is csak egy 14 éves kisfiú vagy,akinek jobb dolga nincs,mint okosabbnak hinni magát!!Elárulom,te sem vagy különb.

2013. jún. 19. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
94%

A húgod kamaszodik. A szüleid sajnos sok hibát követtek el eddig, kicsit el lett kényeztetve. Tablet egy 11 évesnek max. akkor, ha tényleg megérdemli. Ha a wifi-ért hisztizik, le kell őt tiltani (be lehet állítani MAC cím szűrést, és akkor ő nem fér hozzá). Amúgy sem kéne engedni, hogy bármilyen oldalhoz hozzáférjen (oldalakra is be lehet állítani a szűrést).

Az is durva, hogy megrúgta apukád és téged. Milyen büntetést kapott ezért?

2013. jún. 19. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
66%

a hugod nem lett meg nevelve ez a legnagyobb probléma..


elkezdte utálni apukámat kétszer tökön rugta engem meg úgy hússzor én meg egyszer vissza rúgtam és rögtön hadihalott lett :-\ . Utána vagy megunta az anyukám mint egy régi játékot nem tudom de az a lényeg hogy ennek a korszaknak vége



két nagy pofont kellene adni és abbol is kiszokik... apád helyett már kiosztottam volna neki akkor mikor tökön rugott...


vagy kezelésbe veszed a dolgot és megnveled ha már a szüleid nem képesek rá (igen, ebbe beletartozik egy két jol kiérdemelt pofon is, avgyaz hogy hisztinél második, felszolitás után bevágod a hideg zuhany alá)


vagy hagyod és keseregsz és majd még rosszabb lesz ha 15-16 éves lesz..

2013. jún. 19. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
A húgod valóban "normálisan" viselkedik. Kamaszodik, dacol. Azért nem teszi ezt visszafogottabban vagy elfogadhatóbb stílusban, mert hozzászokott ahhoz, hogy megkap ezt-azt és elvárás lett tőle, így lesz a hiszti, a kortársai között is azok felé húz, akik egy részről elfogadják más részről pedig hasonlóak valamilyen tekintetben hozzá. Ha az ízlését bírálod vagy azt mondod neki, hogy hülyén viselkedik, változzon meg, akkor ugyanúgy reagál rá, mint ahogy bárki bármilyen korban, főleg ha együtt kell élnie az illetővel. Nem az ő hibája, hogy hozzá lett szoktatva a luxushoz és a felszínes értékekhez, nem is okolhatod vagy büntetheted azért, mert hozzászokott. Ugyanakkor még 11 éves, sokat fog változni az évek során, és az rajtad is múlik, hogy milyen irányba. Hiszed vagy sem, egy dacoló tini kizárólag a saját bőrén hajlandó megtanulni a leckéket és csak akkor tanul belőlük, ha otthon elfogadás, bizalom és támasz éri, nem pedig bírálat, mert ha egyszer kiábrándul ebből-abból a dologból, oda fog fordulni, ahol biztonságot kap és önmaga lehet az önkeresése közben is, ez a szerep titeket illet.
2013. jún. 19. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Kamaszodik, egy kicsit megzakkant, keresi önmagát.

" nyíltan álítja hogy ők b#zik de attól meg csorgó nyállal bámulja a képeiket"


ez a kedvencem ebből a hosszú leírásból, ebben a 1D rajongók kb fele egyetért és a rajongótábor igen széleskörben ír a bandatagokról történeteket és készít rajzokat.

és ez nem csak ennél a bandánál van így hanem milliónyi tv műsornál és zenésznél, slash-nek nevezik, milliónyi tinilány és általában fiatal felnőtt nő hódol a műfajnak, magam is közéjük tartozom :)

2013. jún. 19. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2013. jún. 19. 17:47
 10/11 anonim válasza:
sztm üsd őt le addig még nem késő,11 éves de már ribiskedik,viszket neki a p.i.nája sztm. One Direction fuj -.- 19 L
2013. jún. 27. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!