Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Hogy vegyem rá a tesómat,...

Hogy vegyem rá a tesómat, hogy elkísérjen?

Figyelt kérdés

Anyával boltba akarunk menni ajándékot venni az ő, az én és a tesóm barátainak egy ilyen össznépi találkozásra. Én mennék anyával, de akkor tesóm egyedül lenne itthon, azt meg nem lehet, szóval itthon kellene vele maradnom, de én menni szeretnék (nekem mindig mehetnékem van). A húgom utál boltba menni és hiába kérlelem, nem jön el, pedig az ő barátairól is van szó!

Tehát vagy anya megy egyedül - én és tesóm itthon maradunk, VAGY mindhárman megyünk.

Más nem tud rá vigyázni, mindenki dolgozik.

Nem ez az első ilyen eset, volt, amikor ő akar venni valamit de nem volt hajlandó legalább eljönni velem.

Mit mondjak neki? Segítsetek légyszi! :/

Tudom, hogy gyerekes kérdés, de kezelhetetlen ilyen szempontból. Nagyon sokszor kellett már itthon maradnom miatta.



2013. jún. 30. 18:46
 1/10 anonim ***** válasza:
Hány éves a tesod h vigyázni kell rá, de barátja van?
2013. jún. 30. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Kedves első, tanulj meg olvasni. "Barátai". :)
2013. jún. 30. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Oh bocsi, fáradt vagyok! :-D Menj akkor te vásárolni, azt nem lehet? Előtte nagyjából megbeszélitek mit kellene venni.
2013. jún. 30. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Másik városba mennénk át és nem tudom hol van a bolt, anya tudja hol van.

A tesóm most lett 10 éves.

2013. jún. 30. 19:02
 5/10 anonim ***** válasza:
Helyezd kilátásba, ha el nem kísér, felpofozod.
2013. jún. 30. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
ígérj neki egy gombóc fagyit :D
2013. jún. 30. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Erőszak sem használ. Nyilván nem ütöm meg, de visszabeszél és nem érdekli.

Nekem fontos volna, hogy szabad szemmel láthassam, és választhassak a barátaimnak. :/

A fagyi és egyéb megvesztegetés sem vált be eddig, de azért köszi!:)

Várom az esetleges további ötleteket!

2013. jún. 30. 19:41
 8/10 anonim ***** válasza:

hát, ha a szép módszerek nem hatnak, jöhetnek az agresszívak :D

kódold le a gépét (a jelszót csak akkor kapja meg, ha elmegy veled), ejtsd túszul a maciját, babáját, stb... :D

2013. jún. 30. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Ezek jók, köszi!:D Zsarolás...:))

Egyébként anyának mondtam, hogy nem ér, hogy én mindig alkalmazkodjak hozzá, ő meg sose hozzám, úgyhogy jön és kész, én nem maradok itthon. Anya meg igazat adott, szóval kénytelen jönni a tesóm is.:D

2013. jún. 30. 20:07
 10/10 anonim ***** válasza:
Jó fej anyukád van, így kell ezt csinálni. :)
2013. júl. 3. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!