Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Jobban szeretik a tesómat?...

Jobban szeretik a tesómat? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

A bátyám az első gyerek a családba. Róla már gyerekként is sokkal több kép készült,mint rólam. És most is elég nagy a megkülönböztetés. Ő mehet akárhova és akármeddig lehet,ha hazaér csak annyit kérdeznek,hogy: na mi van kisfiam? megjöttél?

Nekem viszont időre kell jönnöm,ha kések kiabálnak és nem becézgetnek ahogyan a bátyámat. Neki nem kell csinálnia semmit egész nap a gép előtt ül és mikrofonon beszélget amitől már teljesen kikészülök,mert se tv-t nézni se zenét hallgatni nem tudok mert ő beszél beszél beszél,ha valaki jön hozzám (barátom vagy barátnőim) akkor mindenki hülyének nézi mert olyan mintha magába beszélne és persze beszélgetni sem tudunk,mert ordít a mikrofonba. Ezért a szüleim nem szólnak neki,viszont ha én zenét hallgatok egyből kapcsoljam le vagy halkítsam le. Ha valahova elteszem a mikrofont akkor én vagyok a szemét és azonnal adjam vissza neki... Velem mindenért kiabálnak,de ha ő ugyanazt csinálja akkor semmi.

Miért van ez? Jobban szeretik őt?



2013. febr. 17. 17:32
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Ezt olvasva én is jobban szeretném őt. :))
2013. febr. 17. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha jól sejtem te lány vagy, tehát jobban is féltenek, ezért is nem nagyon engednek.úgy mint a bátyád
2013. febr. 17. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem tudom menyi idősek vagytok de ha a bátyád már elmúlt 18 te meg még nem akkor őt már tekínthetik felnőtnek és ezért kap nagyobb szabadságot. Ha az megnyugtat én 4évvel vagyok idősebb a húgomnál és bármit kiharcoltam o autómatikusan megkapta azonnal. Mindig megkapott mindent amit akart, és tudom hogy jobban szerették mindig is (de soha nem ismerték be egy szülő ezt nem teheti meg) szóval hála annak hogy gyereklányként olyan jogokat kapott mint én idősebb fiúként egy (nem is írom mi lett)
2013. febr. 17. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!