Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Normális e ha valaki nm...

Normális e ha valaki nm szereti a testvére barátnőjét?

Figyelt kérdés
Én nagyon birom a bátyám barátnőjét és jóban is vagyok vele.De az egyik barátnőm azt mondta hogy az elején ő is birta a lányt de később annyira megutálta hogy mikor meglátta otthon , elment onnan és szerinte szinészkedik.Szóval létezik hogy egy embert meg tudj utaálni mert sokat látod.

2013. júl. 9. 20:48
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Engem az exem öccse nagyon utált, mindenfélét rám fogott, hogy én tönkreteszem a kapcsolatát a bátyjával, ellene fordítom (? max. szóltam neki, hogy szóljon az öccsére hogy ne hagyjon maga után retket a konyhában, mivel 1 albérletben laktunk), a pénzügyekkel is baja volt, hogy szerinte élősködök rajtuk - de a hűtőből ki tudta enni a kajám és a szüleik nézőpontjából ő vitte a többet mivel ivott és füvezett, amire a pénzt a szüleiktől kérte. Gőze nem volt arról mit fizetek én is mit a bátyja, mivel egymás közt lerendeztük.

Mondjuk ő szerintem sportot űzött ebből, mint megtudtam az összes volt barátnőjét utálta, az egyiket simán büdöskének hívta, a másikat meg mindenféle suttyó parasztnak.

2013. júl. 9. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
persze.. de nem azért utálja meg mert sokat látja, hanem azért mert megismeri/kiismeri... én a volt párom hugát nem szerettem mert olyan értékrendjei voltak amikkel én nem tudtam azonosulni
2013. júl. 9. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Most nem értem, ugyanarról a lányról van szó? Mert ha igen, akkor lehet, hogy a barátnődnek igaza van. Viszont ha nem ugyanarról, akkor nem biztos, hogy nálatok is ugyanaz lesz, mint náluk.
2013. júl. 9. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
75%

Szerintem normális. NEm szerethetünk mindenkit.

Nyilván megpróbáljuk elfogadni, hiszen a testvérét szereti az ember, de szeretni az illetőt neki kell, nem nekünk.

Én az öcsém feleségét nagyon szerettem, tartjuk is vele a kapcsolatot a mai napig (5 éve váltak el), a mostani élettársát meg egyszer pofán verem, már elnézést. Én nem szeretem, ha ölelgetnek, puszilgatnak, mindig ilyen voltam, és ő ezt képtelen tiszteletben tartani, csakazértis röhögve elkap a 100 kilójával. Most akkor szeretnem kéne? :(

2013. júl. 9. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is utálom a húgom barátját, pedig már jó pár éve együtt vannak. De én azt gondolom, hogy jogosan utálom. A húgomnak sok fájdalmat okozott korábban, ráadásul rossz hatással is van rá. Amióta együtt vannak, kimarad éjszaka, bukdácsol az iskolában, rászoktatta a cigizésre 13 évesen és sok ehhez hasonló dolog van még, ami miatt nem kedvelem. Ő se szeret engem, mert nem érti, hogy mi bajom van. Ráadásul az egyenesen frusztrál, hogy amikor belép a házba még köszönni se képes. Engem arra tanítottak a szüleim, ha valahova megyek, akkor illik köszönni. Na az ő neveltetéséből ez kimaradt. Múltkor a nagymamánknak se köszönt az utcán, pedig mellette ment el. Meg is jegyezte a húgomnak a mamánk. A srác ráadásul a húgommal veteti meg a cigijét is. Múltkor erre kért pénzt a húgom. A húgom pontosan tudja, hogy utálom ezek miatt, ezért alig hozza ide fel. Szóval a kérdésedre a válaszom az, hogy igen, normális, ha van rá elfogadható indok.
2013. júl. 9. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszünöm a válaszaitokat és nm ugyan arról a lányrol van szó
2013. júl. 10. 10:15
 7/7 jdfGabrella ***** válasza:
Én is hasonlót érzek.
2013. júl. 13. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!