Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Hogy tudnám már a testvéremet...

Hogy tudnám már a testvéremet leállítani a kutakodásról?

Figyelt kérdés

állandóan benéz a mappáimba, kitörli a

képeimet, mert neki nem tetszik, feltúrja a sminkesemet, összetöri a kőpúderem, szétkeni a krémeimet, ráír másokra a nevembe, vagy rólam beszél másokkal, cikizi a stilusom mert én vékony vagyok, szőke, azt mondja hogy én milyen egy r.ibanc vagyok, és ami a legrosszabb, bepiszkít azelött a fiú előtt, aki tetszik. állandóan learorexiázik engem, meg ellopja a ruháimat, mert neki jó lesz pizsamának. anya, apa nem foglalozik vele, de már meguntam az árulkodást, vissza akarok csapni. ő 18... én 16, és egy szobában élünk.


2013. júl. 14. 23:45
1 2
 1/11 anonim válasza:
csinálj neki külön felhasználói fiókot, de legyél te a rendszergazda muahaha
2013. júl. 14. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
Egérfogó a fiókba :D
2013. júl. 14. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
92%
XDXD "ami a legrosszabb, bepiszkít azelött a fiú előtt, aki tetszik." kajak beszarik mások elött???
2013. júl. 14. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Hanariko válasza:
a külön felhasználó jó ötlet, plusz valahogy dugd el előle a dolgaidat. egy szobában vagytok vagy külön? ha egybe, az neccesebb :S
2013. júl. 14. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
szegény elég féltékeny lehet rád..
2013. júl. 14. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Inkább ülj le és komolyan mond el neki mit gondolsz...talán az hatni fog.
2013. júl. 14. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
ja és kérdezz rá, hogy mi a baja veled, miért utál ennyire?
2013. júl. 14. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
igen egy szobában. annyira gonosz. már várom nagyon, higy elvigye innen valami pasi aki feltúrja az ő cuccait..
2013. júl. 14. 23:58
 9/11 A kérdező kommentje:
volt amikor komolyan beszéltem vele, volt amikor épp jóba votunk közkívánatra, nyaraláson,vagy nem reagál semmit, vagy azt mondja, jogy haggyál már, ki kiváncsi a te dolgaidra?? és aztán lebukik mert infóból buta és nem tudja hogy a lomtárból vissza lehet tenni a dolgokat..
2013. júl. 15. 00:01
 10/11 sorsok válasza:

vannak olyanok akik ezt még nem tudják? :D

am szerintem a komoly beszéd a leghatásosabb.

2013. júl. 15. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!