Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit tegyek? Egy fiú tetszik...

Nellykee kérdése:

Mit tegyek? Egy fiú tetszik nekem adott jeleket hogy én is neki már szeptember óta ismerem látásból. Eddig nem köszöntött nekem mert csak a testvéremet ismeri közelebbről.

Figyelt kérdés
De volt a múlt héten 3 napon keresztül egy program amin mind ketten részt vettünk és egyik nap szerintem nekem köszöntött de nem tudom biztosan most meg meghívott a bandája koncertjére és nem tudom ráírjak e facebookon mert még nem beszéltünk egyszer sem viszont lehet nem tudok elmenni a koncertjére mert nincs visszafele buszom. De szeretném ha tudná hogy el akarok menni. Mit csináljak?
2013. máj. 31. 18:33
 1/2 Zs.Bia ***** válasza:

Írj rá! Kifogás gyanánt meg mond azt, hogy nem tudsz elmenni a koncertjére, de nagyon sajnálod. Aztán szépen lassan kezdj el vele beszélgetni valami másról.

Csak összejön a dolog...

2013. máj. 31. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi :)
2013. jún. 13. 15:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!