Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szégyellem a testvéremet. Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szégyellem a testvéremet. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Tudom,szörnyű hogy a saját testvéremet szégyellem,de sajnos ez van:( Idén lesz 30 éves,és még szűz,semmilyen kapcsolata nem volt lányokkal.Gondolom azért,mert anyáék úgy nevelték,itthon "tabu téma" a szex,persze nem olyan szinten,nem vagyunk vallásosak se,végülis anyáék is modern felfogásúak vmilyen szinten,de nem szoktunk szexről,meg az érzéseinkről beszélni egymásnak.Sajnos önbizalma is rettentő kevés.


Mások előtt nagyon szégyellem,hogy ilyen bátyám van.Ezért én sem merek komoly kapcsolatba bonyolódni,mert attól félek,hogy ha majd megismerik,lenéznek,vagy nem tudom...


2012. máj. 17. 19:19
 1/10 Johnny B. Goode ***** válasza:

Korod, nemed?

Úgy könnyebb...

2012. máj. 17. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
82%
tesódat soha ne szégyelld , akármilyen is , ha így gondolod akkor magadat kellene szégyellned , a család a legfontosabb ne feledd , barátok jönnek mennek , aki el ítél mert a tesód szűz az hülye
2012. máj. 17. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
nem a bátyádat fogják szeretni hanem téged.
2012. máj. 17. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

igen,tudom hogy ez szörnyű,de így érzek:(

19/L

2012. máj. 17. 19:27
 5/10 anonim ***** válasza:
Magadat szégyelld
2012. máj. 17. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Miért te mindenkinek azzal mutatkozol be, hogy "szia van egy 30 éves szűz bátyám?"


Mindjár röhögőgörcsöt kapok XD

2012. máj. 17. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

En 26 eves srac vagyok es meg nem volt baratnom. Nekem is van egy ocsem.


Nagyon gatlasos es zarkozott vagyok es idonkent nagyon sz*r erzes, hogy nem tudtam olyan igazi batyja lenni az ocsemnek, akire felnezhet, akivel megbeszelhet mindent, akire szamithat, aki peldakep tud lenni, tanacsokat tud adni, segiteni tud (es itt most termeszetesen nem arra gondolok, hogy csajozogepnek kellett volna lennem, akit balvanyoz az occse), mert hat en elegge el voltam foglalva a sajat gondjaimmal es onbizalomhianyommal.


Nehez ugy ez! De azt azert ne felejtsd el, hogy a batyad egy felnott ember es gondolom mar te is, igy mindkettotoknek megvan a sajat elete, megvannak a sajat problemai, a sajat dontesei, amikkel maganak kell megbirkoznia es akik leneznek teged, vagy a batyadat, azok nem hiszem, hogy nagyon megerdemelnek, hogy idot forditsatok rajuk!

2012. máj. 17. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Fogadd el így. És próbáld leküzdeni ezt az érzést. Mert nincs miért szégyellned őt.

Nekem elhiheted...

2012. máj. 17. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Milyen egy degradált világban élünk.

Azt ugye tudod, hogyha mindenki cserben hagy a család marad utoljára?

Meg a másik: Hogy van egyáltalán pofád szégyellni azért, mert szűz? Semmi közöd hozzá.

És még valami: szép társaság az, ahol azért kell szégyenkezni, mert a Te bátyád (akit ők nem ismernek) szűz.


Há besz4rás :D


Amúgy no offense, de ez vicc..

2012. máj. 18. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
én nem értelek,hogy neked ezért miért kéne őt szégyellned. ne legyél már ilyen felszínes. inkább segíts neki barátnőt találni. ha az én bátyám ilyen helyzetben lenne, akkor én legalábbis biztos ezt tenném. az, hogy ennek mi köze van a te párkapcsolataidhoz, azt meg főleg nem értem.:Okönnyű azt mondani, hogy szégyelled, de akkor lennél igazán jó testvére, ha segítenél rajta (mondjuk regisztráljatok egy párkereső oldalra, vagy valami). képzeld magad a helyébe, milyen magányos lehet egyedül!19/L
2012. máj. 18. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!