Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » A hugom nem szeretne elmondani...

A hugom nem szeretne elmondani nekem egy dolgot, aminek fontos szerepe volt. Az egvilagon semmit se tudok errol a dologrol, csak azt hogy megtortent. Valami kis baratnojenek meg elmondta az meg egy masiknak. Hogy szedjem ki belole?

Figyelt kérdés
Olyanokkal ervelek, hogy en mindent elmondok neki, o is legyen kedves ezt elarulni. De azt mondja hogy nem, majd egyszer megtudod ugyis. Pedig szerintem az lenne a normalis ha ezt a noverevel megtudna beszelni. De nem neki a baratnoivel kell ezt megoldania...
2013. júl. 19. 00:04
 1/9 anonim ***** válasza:
89%
Szíve joga. Neked meg tiszteletben kellene ezt tartani, lehet hogy már csakazértse akarja elmondani, mert ennyire faggatózol.
2013. júl. 19. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igen, ilyesmi valaszra szamitottam.. De ha a te testvered lenne teged is nagyon erdekelne a dolog. Kepzeljetek a helyembe magatokat.
2013. júl. 19. 00:10
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Az ő dolga. Én se mondok el mindent a bátyámnak, pedig imádom, és inkább az egyik barátnőmmel beszélem meg. Hagyd békén... nem jó, ha erőszakos vagy.
2013. júl. 19. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
De egy baty megint mas mint egy nover.
2013. júl. 19. 00:18
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Akkor is illik tiszteletben tartani azt, hogy most nem óhajt róla veled beszélni. Egy igazán figyelmes, megértő testvér azt mondaná neki, hogy: ha úgy gondolod, hogy szeretnél róla beszélni, akkor nagyon szívesen meghallgatlak, rám számíthatsz. És ennyi.... amikor meg szeretne veled beszélni, akkor hallgasd meg, de így csak egy nyomulós, tudálékos tesó vagy, aki mindenbe beleártja magát.
2013. júl. 19. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Fontos szerepe volt? Kinek? Miben? Mit befolyásolt az, ami megtörtént?

Én elgondolkodnék azon, hogy

1. ha már megtörtént, és komolyan befolyásolt valamit, amit én nem vettem észre, akkor nem aggódom, mert jól történtek a dolgok.

2. ha már megtörtént, és nem az én életemet befolyásolta, akkor a hugi előtt eljátszanám a "nem is érdekel" -előadást. Ha akarja, később elmondja úgyis.

3. Egyetlen egy dolgon gondolkodnék el komolyan, ami titok lehet előttem, hogy ha van barátom, akkor a hugommal nem csalt-e meg.

Minden más nem érdekes - ne rágódj, ne idegeskedj titkokon. Játszd el, hogy neked is van valami, amit tudsz, de nem fogod elmondani neki, mert ő sem őszinte hozzád.

2013. júl. 19. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat :)
2013. júl. 19. 01:15
 8/9 anonim ***** válasza:
Akármennyire is furja az oldaladat a kiváncsiság, fogadd el. Az ö döntése. Ennyi!!!!
2013. júl. 19. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Attól, hogy testvérek vagytok, még nem kell mindent elmondania neked. Ha erőlteted, csak rontasz a helyzeten.
2013. júl. 25. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!