Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Ritka, hogy a tesvérek szereti...

Ritka, hogy a tesvérek szeretik egymást?

Figyelt kérdés

Én nagyon szeretem a nővérem, és amikor nemrég elköltözött a családi házból, napokig csak szomorkodtam, nem találtam a helyem. Most már rendben vagyok, de mindig várom nagyon, amikor hazajön 1-2 napra, ha nem is tud, én meglátogatom a kollégiumban, ahol lakik, vagy a munkahelyén. Ő is mindig várja, hogy találkozzunk. :) Persze szoktunk veszekedni is, régebben verekedtünk is, de annyira jól megértjük egymást, olyan hasonlóak vagyunk, barátnői a kapcsolatunk, nem utáljuk egymást.

Másoknak is néha mesélek a nővéremnről, de nekem ritkán szoktak az emberek a testvéreikkel való kapcsolatukról beszélni, ez most tűnt fel! Akkor is furcsán néznek, értetlenkednek, amikor átteszek egy programot másik napra, mert akkor jön haza a nővérem, vagy azért találkoztam rövidebb ideig egy barátnőmmel, mert szerettem volna még meglátogatni a testvéremet.


2013. júl. 30. 12:46
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

De jó ezt olvasni!!!

Hány évesek vagytok???

Ismerek én is ilyen testvérpárt.Konkrétan a barátnömék. :D

Mi is szeretjük egymást a növéremmel de nem ennyire. :D :D

Mi 32 és 34 évesek vagyunk.Lányok.

2013. júl. 30. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Szerintem nem ritka, én is szeretem őket. Egyszerűen más nem képes az érzelmeiről beszélni.
2013. júl. 30. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Az a normális, hogy szeretik egymást.

Gyerekként nyilván ölik egymást a tesók, de ez nem jelenti, hogy ne szeretnék a másikat.

2013. júl. 30. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Kései Sirató ***** válasza:

Ez nagyon jó, örülj neki, hogy így van.

Én mindig szerettem volna egy lány tesót, mert én is lány vagyok, de csak 1 bátyám van. Szóval szerencsés vagy, hogy egy nővéred van, sztem 2 lány jobban megtud beszélni mindent..

2013. júl. 30. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Én 17, testvérem 21.
2013. júl. 30. 12:53
 6/14 anonim ***** válasza:

A bátyám 30, én 28, húgom 26, öcsém 24. Az a helyzet, hogy napi kapcsolatban állunk, öcsém kivételével mindhármunknak külön családja van, húgommal 1 városban élek, bátyánk 30km-re tőlünk. Vele hetente találkozunk, húgommal heti 2-3x, öcsém hajón van, de ha kikötnek, jön haza, és nagyon szeretünk együtt lenni, szeretjük egymást. A szüleink is boldogok, mert látják, erős a kapocs közöttünk.


Férjem családjában láttam először azt, hogy milyen, amikor 2 testvér nem szereti egymást: szó szerint gyűlölködnek minden alkalommal, ezt rossz látni....

2013. júl. 30. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
A családomban senki nincs jóban a tesvérével! Édesanyám évek óta nem tartja a kapcsolatot az öccsével, apukám is ritkán beszél a nővérével, akkor is csak veszekednek. Nagypapám szintén nem beszél a testvérével... Remélem mi nem jutunk ilyen sorsra...
2013. júl. 30. 12:56
 8/14 anonim ***** válasza:
Én nem szeretem a testvéreimet,hanem imádom őket:D
2013. júl. 30. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Havonta találkozunk és beszélgetünk 1-2 órát.Nem utáljuk egymást csak nem alakult ki közöttünk szoros kapcsolat.
2013. júl. 30. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
jó hallani hogy van még ilyen... én és a féltesóm nem együtt nevelkedtünk fel hanem ő az anyjánál (1 apánk van) és kb 10 év kimaradt hogy nem is láttuk egymást aztán egyszer csak összehozott a sors minket (3 éve) és azóta teljesen normális testvéri viszony lett köztünk ami errefelé sokak szerint szinte hihetetlen ilyen távlatból. ja és külföldön él évente 1-2x találkozunk de skypeon vagy legalább fb-n minden nap beszélünk szinte én:17/F ő:20/F
2013. júl. 30. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!