Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mit tegyek ha a bátyám cigizik...

Mit tegyek ha a bátyám cigizik, de a szüleim nem tudnak róla?

Figyelt kérdés
Egyik nap bejött a szobámba és közöltem velem hogy cigizik és hogy ne mondjam el senkinek. Engem kicsit zavar... most akkor ne áruljam be?
2013. aug. 3. 10:51
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
76%

Semmi közöd hozzá......ne árulkodj....


Tuti cigizik? Nem csak teszt,hogy beárulod-e?


Mennyi idős? Ha 18 felett, akkor a szüleid se szólhatnak, alatta pedig a dohnyboltot fogják megbüntetni, ha kiadnak fiatalkorunak dohányárut, sőt, hogy beengedték az üzletbe

2013. aug. 3. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
12%
Mondd el! Ha teszt, akkor gratulálhatsz neki, hogy ennyire bízik benned, ha nem, akkor akárhány éves, a szüleiteknek joguk van róla tudni.
2013. aug. 3. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
100%
Én nem mondanám el. Ha 18 alatt van, egyszer úgy is lebukik majd. Ha nem, akkor meg joga van hozzá. Az én bátyám is cigizett 16 évesen, én 14 voltam, de nem mondtam el a szüleimnek, egy idő után rájöttek maguktól.
2013. aug. 3. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
61%

- Ha a szülők konkrétan rákérdeznek nálad, és a tesó nagykorú, akkor megkérném a szülőket, hogy beszéljék meg a tesóval, nem terád tartozik

- Ha a szülők kérdezik, a tesó kiskorú, akkor nem hazudnék a szüleimnek

- Ha nem kérdezik, nem szólnék, hiszen azzal nem is hazudok, de nem is vagyok árulkodó!!!! Előbb-utóbb úgyis kiderül, anélkül, hogy rohannál árulkodni!

2013. aug. 3. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
84%
Minek mondanád el? Csak rosszabb lesz tőle a kapcsolatotok. Ha nem szeretnéd, hogy cigizzen beszélj vele te de ne árulkodj.
2013. aug. 3. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
81%
Neked jól esne, ha fordítva lenne? Később ne csodálkozz, ha megromlik a viszonyod a testvéreddel.
2013. aug. 3. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
82%
Persze... bement a szobádba, kitálalta a titkát, de ne mondd el senkinek. :DD Ha nem akarom, hogy megtudják, akkor nem mondom el a húgocskámnak, aki már rögtön azon gondolkozik, hogy beáruljon-e.
2013. aug. 3. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Ne mond el, hagyd rá, max te beszélj vele , hogy mi a fakknak cigizik ?

ha legalább 3 ütős indoka van , HAGYD RÁ !!! ;)

Az a baj , hogy az emberek nem tudnak indokot rá mondani mikor rákérdezünk,de szívják mint a csecsemő az anyatejet.


-Szerintem hülyeség, kipróbáltam , de nekem nem tetszett, MÁS meg azt csinál amit akar!!!!!, MINDENKI A SAJÁT KÁRÁN TANUL. :D


Azt végképp nem értem minek írják rá a cigis dobozra, hogy Halált okoz, meg hogy korábban halnak az emberek tőle, spermaölő, stb..... MIKOR Akármikor elüthet egy kocsi, történhet olyan, h valaki meghal, NEM PONT A CIGI MIATT.

2013. aug. 3. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
78%
Kérdező, miért kellene bármit is tenned?
2013. aug. 3. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Amado atya ***** válasza:
70%
Mélyen hallgass.
2013. aug. 3. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!