Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mit tegyek, hogy ne eljek a...

Mit tegyek, hogy ne eljek a színésznő húgom árnyékában?

Figyelt kérdés
A húgom szinronos és színésznő. Én nem igazán vagyok tehetséges, a szüleink imádják folyton ajnározzák, főleg, amióta meghíztam és mivel ò olyan, hogyha zabál is, csontos marad és ezért ő az etalon. Nem viselem jól ezt. Mit tegyek mert már nem bírom ezt.

2013. aug. 7. 22:12
 1/7 anonim ***** válasza:

Elég szomorú, ha a szüleid megkülönböztetett szerettel vannak felétek. Magamból indulok ki, ha velem ez történne, végigzongoráznám magamban, hogy miben vagyok tehetséges és 1000-el elkezdeném ezt fejleszteni. Mert ez örömet és önbizalmat ad.

Valamiben biztos tehetséges vagy, lehet, hogy nem olyan látványos, mint a színészet, de lehet sokkal értékesebb.

2013. aug. 8. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nyári Diána az említett nővér?
2013. aug. 8. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Bocsánat, húg.
2013. aug. 8. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 málna_ ***** válasza:
66%
Talán felnőhetnél... Ahelyett, hogy irigykedsz rá, tehetnél valamit önmagadért.
2013. aug. 8. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nehéz helyzet. De első körön ha zavar, add le a pluszkilókat, az nem olyan nehéz.


Utána az önbizalmaddal kellene valamit kezdeni. Ne a húgodon keresztül ítéld meg magad. Ez nagyon nehéz, de el lehet érni.

2013. aug. 8. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Látom vannak itt gondok rendesen. A legnagyobb probléma az, hogy saját magadat helyezed a nővéred árnyékába.

A testvéred sikeres színésznő és szinkronszínész? Nagyszerű! Akkor te próbálj meg kitörni más területen! Kétlem, hogy a szüleid ne lennének rád ugyanolyan büszkék, hogyha sikeres mérnök/kutató/orvos lennél. Ha mégis, akkor az őket minősíti.

A lényeg, hogy ne azon területen próbálj meg sikeres lenni, ahol a nővéred van, hanem találj egy teljesen másikat, ahol TE lehetsz a legjobb!

2013. aug. 9. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
kis magabiztosság: fogyj le! (ha zavar) vedd észre hogy te is értékes vagy, te is tehetséges vagy vmiben foglalkozz magaddal
2013. aug. 15. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!