Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Szerintetek tényleg ki kell...

Szerintetek tényleg ki kell élni magunkat 21 éves korig, különben már ciki?

Figyelt kérdés
Tesómról van szó..mindig piszkál, hogy szerencsétlen vagyok amiért nem járok bulizni 19 évesen és már ne is menjek, mert öreg vagyok és ki fognak röhögni..azért nem megyek, mert NINCS kivel konkrétan, lány vagyok és csak ilyen otthonülős pizsipartis barátnőim vannak, akiket nem engednek sehova..most megyek egyetemre és majd ott találok biztos új barátokat. Na mindegy, ő azt mondja már kiélte magát 21 évesen és majd én mennyire sajnálni fogom, hogy nem tudom kiélni magam. Nem értem a felfogását, tényleg öreg vagyok már vagy csak direkt piszkál szerintetek?:S
2013. aug. 11. 23:27
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Dehogy vagy öreg, te ilyen vagy és kész. Abban azért van valami, hogy a szórakozóhelyek többsége telli van 15-16 éves mindent tudok kiskamaszokkal, így hozzájuk képest öreg vagy de ez nem baj.
2013. aug. 11. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
66%

Nyugi! 34 éves koromig éltem (volt közben 3 pasi, de mind max. 2 évig), buliztam, utaztam, koncert, melóztam, haverkodtam... 34 évesen ismertem meg az igazit, 35 évesen lettem terhes, 36 voltam, mikor szültem, és fiatalnak érzem magam. Sosem volt ciki még a discoba menni se.

Még csak most kezdődik az élet :)

2013. aug. 11. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Jó hát egy 16 éves meg egy 19 éves között azért nincs valami nagy generációs különbség:D Meg ahova én mennék, oda be sem engednének kiskorút, csak hát tényleg egy barátnőm se akar jönni soha, nem én tehetek róla.
2013. aug. 11. 23:38
 4/15 anonim ***** válasza:

abszolút nem ciki:) attól, mert te nem bulizgatsz meg ilyenek, attól még nem maradsz le semmiről. vagyis de, a csalódásokról, hülye pasikról, akik ittasan szeretnek, de utána már nem biztos, "kiégéstől":) szóval, erről szerintem jobb is ha lemaradsz:)

ha te nem szeretsz bulizni, hanem inkább otthonülős vagy, akkor nem érdemes csak azért azt csinálni, amit nem szeretsz, hogy mások jó véleménnyel legyen rólad:)

és nem vagy öreg sem...harmincasok is járnak szórakozni, sőt...:)

szerintem több értéked van így:) de persze ahogyan te gondolod, neked kell tudnod, mit szeretnél:)

2013. aug. 11. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Jaj de én SZERETNÉK bulizni mondom, csak nincs kivel...lehet másoknak ilyen nem volt vagy nem tudom, de nekem csak az a problémám, hogy senki nem akar jönni, egyedül meg nem megyek. De a tesóm erre azt mondja már ne is menjek, mert öreg vagyok..
2013. aug. 11. 23:41
 6/15 anonim válasza:
46%
Jajj már ez mekkora hülyeség, hogy lennél öreg. XD Szerintem ilyenkor kell elkezdeni élni. Azt meg te döntöd el, hogy mikor hagyod abba a partyzást (vagy a "kiélést" vagy bármit). Amíg az életmódod engedi azt csinálsz amit akarsz. : )
2013. aug. 11. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Köszi megnyugodtam, csak tök hülye és belém beszélte ezt baromságot annyira, hogy már öregnek érzem magam:D
2013. aug. 11. 23:43
 8/15 anonim ***** válasza:
63%
Hát egy idö után tênyleg ciki minden hétvégén a discoban visítozni.....kedvencem a 40-es apukák meg anyukák a white partykon.Marha cikik....
2013. aug. 11. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:

Nekem sincs kivel mennem,összes barátnőmnek vagy van barátja és nem akar bulizni, vagy inkább otthon ül.Nem megyünk együtt? :D 17/L


Egyébként a kérdésre válaszolva nem vagy öreg egyáltalán!!

2013. aug. 11. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Hát igen, 40 éves anyukaként már lehet én sem ráznám magam a discoban, de szerintem abban a korban is megvan a megfelelő szórakozási forma, melybe beletartozhat simán iszogatás, tánc is:) Én egy olyan 30 éves koromig érzem, hogy még simán járhatok bulizni, szóval a tesómat nem értem, hogy miért gondolja, hogy az a normális ha valaki 21 évesen kiélte magát, még van egy csomó évem erre..

17/L, de mehetnénk simán, én pesti vagyok, Te?:)

2013. aug. 12. 00:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!